Infolinka a objednávky +421 917 162 690
0

Bébé-jou Termovanička Silver Stars

Výrobca: Bebe-Jou
Kód produktu: B626037

49,90€

Cena po registrácií: 47.41€

Našli ste lepšiu cenu?

O produkte

Bébé-jou Termovanička Silver Stars

 • Unikátna termovanička Bébé-Jou s monitorovaním teploty vody a dávkovačom mydla a šampónu. Komfortné a starostlivo konštruovaná termovanička Bébé-jou je vybavená inovatívnym Click systémom pre ešte väčšiu bezpečnosť a pohodlie pri kúpaní.
  Len 2 kliknutia a vanička je ľahko a bezpečne umiestnená na kúpacom stojane. Rovnako ľahko môže byť za pomoci kliknutia vanička zo stojana odpojená.

  Bezpečnosť pri kúpaní
  Cieľom Bébé-Jou je vytvárať bezpečné výrobky pre každodenné chvíle, ktoré si môžu rodičia a deti navzájom užiť. Či už je to večerné kúpeľ alebo prvej chvíle učenia na nočník, práve tieto obyčajné chvíľky urobia deň niečím výnimočným! Preto sme vytvorili pohodlnú certifikovanú detskú termovanička, ktorá je k dispozícii v mnohých krásnych farbách a dizajnoch. Luxusné Bébé-Jou termovanička sa odlišuje svojou funkcionalitou a štýlom. Jediným pohľadom si môžete prečítať presnú teplotu vody a neustále ju monitorovať s presnosťou jedného stupňa. Ďalej má termovanička má dva integrované zásobníky na mydlo a šampón. Týmto spôsobom budete mať všetko po ruke a pri kúpaní nemusíte hľadať kde sa potrebné veci zatúlali. Nikdy sa tak nestane, že by ste nechali dieťa vo vaničke bez dozoru, čo je častou príčinou jeho zranenie. Termovanička ľahko a bezpečne jediným kliknutím umiestnite na kompatibilný stojan. Vypustiť ju môžete vďaka zabudovanému vypúšťaciemu systému. Vyrobené v Holandsku.

  Všetko na dosah:
  Termovanička je dodávaná v sade so zabudovanými dávkovačmi mydla a šampónu. Kontrola teploty vody Vždy správna teplota: s integrovaným teplomerom máte teplotu vody stále pod kontrolou.
  praktické

  Už žiadna mokrá podlaha!
  Vďaka špeciálnemu integrovanému vypúšťaciemu systému a odtokovej hadici možno termovanička jednoducho a bezpečne vypustiť. Ovládanie je skryté pod ukazovateľom teploty.

  Ergonómia
  Dno termovaničky je ergonomicky tvarované a opatrené protišmykovým okrajom, čo zaisťuje istotu pri sedení. Okraje vaničky sú zaoblené, preto sa môžete o vaničku aj oprieť.

  Bezpečnosť
  V kombinácii so stojanom Bébé-Jou je kúpanie jednoduchšie a príjemnejšie. Bezpečné pripojenie na stojany Bébé-Jou pomocou Click-systému. Termovanička môže byť umiestnená napr. Aj na stole, keďže jej nožičky sú opatrené protišmykovou vrstvou. Ľahko sa udržiava v čistote. Pri použití Bébé-jou stojanu na vaničku môžete vyprázdniť Bébé-jou pomocou priloženej vypúšťacej hadice. Ovládanie je skryté pod ukazovateľom teploty. Stojany spĺňajú všetky bezpečnostné štandardy. Potvrdzuje to certifikát TÜV - renomovaného nemeckého skúšobného ústavu. Termovanička je kombinovateľná aj s kúpacom lehátkom od Bébé-jou.

  Hmotnosť: 1,88 kg. Rozmery: 83,5 x 40 x 32 cm.

 • Vyberte si produkty s tou istou kolekciou a vytvorte si tak dokonalý komplet dojčenských potrieb v jednom dizajne

Tágy: bébé-jou, termovanička, silver, stars, vaničky, kúpanie

U nás máš nad 49 €
Dopravu zdarma!
Zľava pre registrovaných
zákazníkov 5%
Každý mesiac žrebujeme
výhercu poukazu!
Potrebuješ ošahať?
Máme aj predajňu!

Mohlo by sa vám páčiť

Potrebujete
poradit?

Dominika vám odpovie na vaše otázky
0917 162 690 volaje od 08:00 - 16:30
info@babetkovo.sk teším sa na vaše dotazy
Sme tu pre vás

Predajňa Moldavská 41/C a eShop

+421 917 573 190

info@babetkovo.sk

JAMET s.r.o, Moldavská 41, 040 01 Košice

   

Predajňa Skladná 1

+421 905 030 131

premium@babetkovo.sk

Skladná 258/1, 040 01 Košice