Infolinka a objednávky +421 917 162 690
0

BRITAX RÖMER Evolva 123 Plus, Black Marble

Doprava zdarma
Výrobca: RÖMER
Kód produktu: BD_4000984138542

Skladom Tento produkt je skladom a u vás doma môže byť do 3-5 pracovných dní.

209,00€

Cena po registrácií: 198.55€

Našli ste lepšiu cenu?

O produkte

BRITAX RÖMER Evolva 123 Plus, Black Marble

Plus v názve je systém Click & Safe ™, ktorý je ideálnym riešením s ohľadom na bezpečnosť.
Počuteľný bezpečnostný systém vám pomáha pri zabezpečovaní dieťaťa v sedačke.

 • 5-bodový bezpečnostný pás s nastavovaním jedným zatiahnutím pre deti od 9 do 36 kg
 • Optimálna ochrana pred bočným nárazom vďaka bokom s hlbokým polstrovaním
 • Výkonné ramenné opierky
 • Tvar sedačky správne vedie pás, keď sa sedačka používa s vysokým operadlom
 • Vzpriamená alebo naklonená poloha
 • Vysúvací držiak na nápoje a odkladacia plocha na jedlo
 • Uchytenie pásov pre jednoduché usadenie a vyberanie dieťaťa zo sedačky
 • Výškovo nastaviteľná hlavová opierka a pásy jednoduché nastavenie jednou rukou
 • Vodiace prvky správne vedú diagonálny pás, keď sa sedačka používa s vysokým operadlom
 • Rýchlo odnímateľný poťah bez potreby vyvliekanie pásov
 • Mäkko polstrovaný a prateľný poťah
 • Inštalácia s 3-bodovým bezpečnostným pásom
 • Nastaviteľné bočnice

Produktové vlastnosti:

 • Niekoľko naklápacích polôh
 • Click & Safe® počuteľný bezpečnostný systém sa zacvakne pri správnom napnutí pásu
 • 5-bodový bezpečnostný pás s nastavovaním jediným zatiahnutím

BRITAX RÖMER PREDSTAVUJE NOVÉ LOGO OCHRANY PREVRÁTENIU PRE AUTOSEDAČKY
Zavedenie nového loga ochrany pri prevrátení pre určité autosedačky Römer je ďalším dôkazom toho, že spoločnosť Britax dodržiava svoj sľub vývoja a testovania nad rámec požiadaviek aj najnovších noriem.

Spoločnosť Britax nedávno poverila niekoľko nezávislých schvaľovacích orgánov pre detské zadržiavacie systémy otestovaním svojej aktuálnej rady sedačiek s 5-bodovým bezpečnostnými pásmi a preukázaním súladu s požiadavkami nového testu prevrátenia vozidla R44 / 04.

V roku 2013 venovala organizácia GRSP (pracovná skupina pre pasívnu bezpečnosť, ktorá spolupracuje s Európskou hospodárskou komisiou OSN (EHK OSN)) pozornosť rade aspektov týkajúcich sa detských zadržiavacích systémov, vrátane rizika vymršteniu v prípade prevrátenia vozidla pri nehode. Na základe výsledkov práce organizácie GRSP vykonala EHK OSN niekoľko doplnenie existujúceho nariadenia R44 / 04 a nového nariadenia R129 pre detské zadržiavacie systémy platných v Európe. Toto doplnenie znamená, že všetky modely detských zadržiavacích systémov, ktoré boli schválené po februári tohto roku (v prípade detských zadržiavacích systémov schválených v nariadení R44 / 04) alebo júli tohto roku (v prípade detských zadržiavacích systémov schválených v nariadení R129), musí vyhovieť novému testu prevrátenia, ktorý lepšie reprodukuje skutočné sily pôsobiace pri prevrátení vozidla pri nehode.

Na základe testov zadaných spoločnosťou Britax a vykonaných nezávislými schvaľovacími orgánmi pre detské zadržiavacie systémy môže teraz spoločnosť Britax potvrdiť, že jej aktuálne rad autosedačiek s 5-bodovým bezpečnostnými pásmi (v súlade a so schválením podľa nariadenie R44 / 04) vyhovuje požiadavkám nového testu prevrátenia vozidla R44 / 04 a spĺňa tak aktuálne sprísnené požiadavky týkajúce sa rizika vymršteniu dieťaťa. Pre potvrdenie tejto skutočnosti zavádzame nové logo.

Spoločnosť Britax verí, že toto nové logo, ktoré je k dispozícii online a súčasne aj na predajniach, pomôže rodičom priniesť pokoj, že zaobstarávajú ochranu v plnom rozsahu 360 stupňov, a plnú dôveru v to, že ich sedačka vyhovuje najnovším a najmodernejším testom pre príslušný typ sedačky. U spoločnosti Britax sme tiež presvedčení, že ak rodičia uvažujú o kúpe modelu autosedačky vyrobené pred rokom 2014, mali by sa aktívne zaujímať o túto aktuálne vyvinutú novinku. Druh a smer nehody samozrejme nemožno nikdy predvídať, preto sú výrobky spoločnosti Britax navrhnuté tak, aby poskytovali ochranu pri všetkých podobách nehôd (vrátane prevrátenia) a nárazoch vozidlá v ktoromkoľvek smere.

Ocenenie:
Nadácia Warentest (StiWa) je nemecká organizácia pre ochranu spotrebiteľov a tiež na európskej úrovni má povesť vedúceho ústavu pre testovanie. S požiadavkou nezávislosti sú preskúmané a porovnávané tovary a služby rôzných dodávateľov, ale aj informovanosť a poučenie spotrebiteľov o priemyselnom, zdravotnom a ekologicky prijateľnom správania. Podobné inštitúcie: "which?" vo Veľkej Británii a "quoi choisir" vo Francúzsku a "DTEST" v Ceskej republike. · Naším prianím je vyvíjať stále lepšie detské autosedačky s najvyššími nárokmi na bezpečnosť a sme hrdí na to, že mnoho našich detských sedačiek patrí k tým najlepším v testoch spotrebiteľov .


Euro NCAP je nezávislý program nárazových skúšok, ktorý zverejňuje bezpečnostné správy o nových vozidlách a oceňuje prostredníctvom 5-hvězdičkového systému chovanie vozidla v určitých nárazových skúškach. Okrem iného preveruje predný náraz, bočný náraz a náraz do stĺpa a tiež bezpečnosť chodcov a detí.

Autosedačky BRITAX RÖMER sú testované a schválené podľa aktuálnej testovacie normy ECE R 44/04.

Tágy: britax, römer, autosedačka, evolva, 123, plus, black, marble, babydirekt

U nás máš nad 49 €
Dopravu zdarma!
Zľava pre registrovaných
zákazníkov 5%
Každý mesiac žrebujeme
výhercu poukazu!
Potrebuješ ošahať?
Máme aj predajňu!

Potrebujete
poradit?

Dominika vám odpovie na vaše otázky
0917 162 690 volaje od 08:00 - 16:30
info@babetkovo.sk teším sa na vaše dotazy
Sme tu pre vás

Predajňa Moldavská 41/C a eShop

+421 917 573 190

info@babetkovo.sk

JAMET s.r.o, Moldavská 41, 040 01 Košice

   

Predajňa Skladná 1

+421 905 030 131

premium@babetkovo.sk

Skladná 258/1, 040 01 Košice