Infolinka a objednávky +421 917 162 690
0

BRITAX RÖMER KING II ATS, Storm Grey

Doprava zdarma
Výrobca: RÖMER
Kód produktu: BD_4000984151381
Dostupnosť: Skladom

Skladom Tento tovar je skladom a u vás doma môže byť do 3-5 dní.

239,00€

Cena po registrácií: 227.05€

Našli ste lepšiu cenu?

O produkte

BRITAX RÖMER KING II ATS, Storm Grey

KING II ATS - Sedačka, ktorá nikdy nespí
Táto skvelá sedačka ponúka skutočne inovatívne nový bezpečnostný prvok: Active Tensioning System automaticky kontroluje, monitoruje a upravuje napnutie pásu počas cesty.


Produktové vlastnosti:
Umiestnenie v smere jazdy od 9 kg do 18 kg. 5-bodový bezpečnostný pás smeruje sily pôsobiace pri náraze cez silné kosti tela do sedačky. Umožňuje Vám dokonale prispôsobiť pás veľkosti dieťaťa, ktoré je v sedačke v bezpečí. Systém ATS (Active Tensioning System) pomáha pomocou svetelného a zvukového znamenia chrániť dieťa po celú cestu - svetelná a zvuková indikácia správneho napnutia pásu po pripútaní dieťaťa upozorňujúca na zmenu napnutia pásu počas cesty. Jednoduchá montáž sedačky do všetkých typov vozidiel s dopredu nakloneným miestom pre sedenie a patentovaným systémom samonavinovacích bezpečnostných pásov - sedačka sa nakloní dopredu a umožňuje tak lepší prístup a viditeľnosť pre uľahčenie inštalácie - patentovaný systém upínania bezpečnostných pásov zaisťuje jednoduchú, bezpečnú a pevnú inštaláciu sedačky vo vozidle
Schválenie podľa predpisu R44


BRITAX RÖMER PREDSTAVUJE NOVÉ LOGO OCHRANY PREVRÁTENIU PRE AUTOSEDAČKY
 
Zavedenie nového loga ochrany pri prevrátení pre určité autosedačky Römer je ďalším dôkazom toho, že spoločnosť Britax dodržiava svoj sľub vývoja a testovania nad rámec požiadaviek aj najnovších noriem.

Spoločnosť Britax nedávno poverila niekoľko nezávislých schvaľovacích orgánov pre detské zadržiavacie systémy otestovaním svojej aktuálnej rady sedačiek s 5-bodovými bezpečnostnými pásmi a preukázaním súladu s požiadavkami nového testu prevrátenia vozidla R44 / 04.

V roku 2013 venovala organizácia GRSP (pracovná skupina pre pasívnu bezpečnosť, ktorá spolupracuje s Európskou hospodárskou komisiou OSN (EHK OSN)) pozornosť rade aspektov týkajúcich sa detských zadržiavacích systémov, vrátane rizika vymrštenia v prípade prevrátenia vozidla pri nehode. Na základe výsledkov práce organizácie GRSP vykonala EHK OSN niekoľko doplnení existujúceho nariadenia R44 / 04 a nového nariadenia R129 pre detské zadržiavacie systémy platných v Európe. Toto doplnenie znamená, že všetky modely detských zadržiavacích systémov, ktoré boli schválené po februári tohto roku (v prípade detských zadržiavacích systémov schválených v nariadení R44 / 04) alebo júli tohto roku (v prípade detských zadržiavacích systémov schválených v nariadení R129), musí vyhovieť novému testu prevrátenia, ktorý lepšie reprodukuje skutočné sily pôsobiace pri prevrátení vozidla pri nehode.

Na základe testov zadaných spoločnosťou Britax a vykonaných nezávislými schvaľovacími orgánmi pre detské zadržiavacie systémy môže teraz spoločnosť Britax potvrdiť, že jej aktuálne rad autosedačiek s 5-bodovým bezpečnostnými pásmi (v súlade a so schválením podľa nariadenie R44 / 04) vyhovuje požiadavkám nového testu prevrátenia vozidla R44 / 04 a spĺňa tak aktuálne sprísnené požiadavky týkajúce sa rizika vymrštenia dieťaťa. Pre potvrdenie tejto skutočnosti zavádzame nové logo.

Spoločnosť Britax verí, že toto nové logo, ktoré je k dispozícii online a súčasne aj na predajniach, pomôže rodičom priniesť pokoj, že zaobstarávajú ochranu v plnom rozsahu 360 stupňov, a plnú dôveru v to, že ich sedačka vyhovuje najnovším a najmodernejším testom pre príslušný typ sedačky. U spoločnosti Britax sme tiež presvedčení, že ak rodičia uvažujú o kúpe modelu autosedačky vyrobené pred rokom 2014, mali by sa aktívne zaujímať o túto aktuálne vyvinutú novinku. Druh a smer nehody samozrejme nemožno nikdy predvídať, preto sú výrobky spoločnosti Britax navrhnuté tak, aby poskytovali ochranu pri všetkých podobách nehôd (vrátane prevrátenia) a nárazoch vozidlá v ktoromkoľvek smere.

Tágy: britax, römer, autosedačka, king, ats, storm, grey, babydirekt

U nás máš nad 49 €
Dopravu zdarma!
Zľava pre registrovaných
zákazníkov 5%
Každý mesiac žrebujeme
výhercu poukazu!
Potrebuješ ošahať?
Máme aj predajňu!

Potrebujete
poradit?

Dominika vám odpovie na vaše otázky
0917 162 690 volaje od 08:00 - 16:30
info@babetkovo.sk teším sa na vaše dotazy
Sme tu pre vás

+421 917 162 690

info@babetkovo.sk

JAMET s.r.o, Moldavská 41, 040 01 Košice