Darčeky na Vianoce
Infolinka a objednávky +421 917 162 690
0

Lässig Pohár Sippy Cup Bamboo

Výrobca: Lässig
Kód produktu: 7245B.0x

Dostupné možnosti

7,90€

Cena po registrácií: 7.51€

Našli ste lepšiu cenu?

O produkte

Lässig Pohár Sippy Cup Bamboo

Nemecká značka Lässig je lídrom v predaji doplnkov pre mamičky a deti v západnej Európe. Ich výrobky sa vyznačujú veľmi vysokou úrovňou spracovania a tiež praktickosťou, vďaka ktorej si výrobky tejto značky obľúbili zákazníci vo viac ako päťdesiatich krajinách sveta. Samostatnou kapitolou sú potom materiály, ktoré sa vyznačujú nielen špičkovou kvalitou a odolnosťou, ale aj ekologickosťou a napomáhajú k dosiahnutiu nadčasového dizajnu. Spoločnosť Lässig je častým zberateľom významných ocenení. Výsledky svojho úspešného pôsobenia si však spoločnosť nenecháva len pre seba a podporuje celý rad charitatívnych a ekologických projektov.
V súlade s prírodou

V súlade s prírodou.

Rad bambusového riadu Lässig v kolekcii Little Water.
Kolekcia pre stolovanie vrátane hrnčeka SIPPY cup Bamboo s veselým "labuť maľovaným dizajnom. Smäd je ihneď uhasený s hrnčekom SIPPY Cup Bamboo. Vďaka uzáveru zamedzíte rozlievaniu nápoja. Ušká uľahčujú dieťaťu manipuláciu s hrnčekom. SIPPY cup je možné umývať v umývačke riadu, rovnako tak ako ďalšie ponúkaný bambusový riad Lässig, vyrobeného z vysoko kvalitného prírodného materiálu Raw bambusu a kukurice vrátane malého množstva pojivého materiálu melamínu. Vďaka nízkej hmotnosti je vhodný aj na pikniky. Neobsahuje ťažké kovy, farbivá ani chemické látky. Zdravá elegantná alternatíva plastových pohárov. Perfektne sa hodí pre deti od 12 mesiacov a viac. Nie je vhodný pre použitie v mikrovlnnej rúre.

Rad bambusového riadu Lässig v kolekcii Lama Glama.Kolekcia pre stolovanie vrátane hrnčeka SIPP cup Bamboo s veselým "lama maľovaným dizajnom. Smäd je ihneď uhasený s hrnčekom SIPPY Cup Bamboo. Vďaka uzáveru zamedzíte rozlievaniu nápoja. Ušká uľahčujú dieťaťu manipuláciu s hrnčekom. SIPPY cup je možné umývať v umývačke riadu, rovnako tak ako ďalšie ponúkaný bambusový riad Lässig, vyrobeného z vysoko kvalitného prírodného materiálu Raw bambusu a kukurice vrátane malého množstva pojivého materiálu melamínu. Vďaka nízkej hmotnosti je vhodný aj na pikniky. Neobsahuje ťažké kovy, farbivá ani chemické látky. Zdravá elegantná alternatíva plastových pohárov. Perfektne sa hodí pre deti od 12 mesiacov a viac. Nie je vhodný pre použitie v mikrovlnnej rúre.


Bambus, rastlina, ktorá ponúka nepreberné množstvo využitia. Vďaka novým technológiám sa výrazne zvýšilo využitie bambusového materiálu, v odevnom priemysle, potravinovom, stavebným i inde. Bambus je spracovávaný šetrne, jedná sa o ekologický materiál.

 • hrnček s náustkom
 • je možné umývať v umývačke
 • šetrné k životnému prostrediu
 • zdravotne nezávadné
 • brúsený dohladka
 • nevhodné do mikrovlnnej rúry
 • maľovaný motív

  rozmery: 11,5 x 7 x 10 cm
  materiál: 45% bambus, 35% kukurice, 20% melamín
  náustok: 100% polypropylén
  váha: 90 g


Tágy: lässig, pohár, sippy, cup, bamboo, hrnčeky, poháre

U nás máš nad 49 €
Dopravu zdarma!
Zľava pre registrovaných
zákazníkov 5%
Každý mesiac žrebujeme
výhercu poukazu!
Potrebuješ ošahať?
Máme aj predajňu!

Mohlo by sa vám páčiť

Potrebujete
poradit?

Dominika vám odpovie na vaše otázky
0917 162 690 volaje od 08:00 - 16:30
info@babetkovo.sk teším sa na vaše dotazy
Sme tu pre vás

Predajňa Moldavská 41/C

+421 917 573 190

info@babetkovo.sk

JAMET s.r.o, Moldavská 41, 040 01 Košice

   

Predajňa Skladná 1

+421 905 030 131

premium@babetkovo.sk

Skladná 258/1, 040 01 Košice