Infolinka a objednávky +421 917 162 690
0
Veľké predvianočné losovanie o skvelé ceny!

Stačí nakúpiť v našom eShope nad 49€ a okrem dopravy ZADARMO získaš možnosť vyhrať kočík, stan, alebo elektrickú sedačku.
Chceš zdvojnásobiť šancu na výhru? Odoberaj náš kanál na YOUTUBE a do losovania ta zaradíme dvojnásobne. Súťaž trvá od 27.10 do 15.11.2018. >>

Chcem zdvojnásobiť svoju šancu na výhru.klikni na ikonku a odoberaj kanál

Podsedáky

Lacná alternatíva autosedačky pre väčšie deti

Potrebujete pre dieťa podsedák do auta? U nás kúpite podsedáky už od 13,90 €. K dispozícii sú lacné podsedáky s pestrými farbami a rozprávkovými vzormi (napr. podsedák s motívom Frozen). V ponuke však máme aj drahšie a kvalitné podsedáky. Podsedák je lacnejšia alternatíva (alebo skôr doplnok) k detskej autosedačke skupiny II. a III. Je určený pre väčšie deti do 150 cm alebo hmotnosti do 36 kg. Koriguje nesprávnu polohu pásu a lepšie upevňuje detskú kostru pásom v prípade nárazu. Podsedák je ľahký, jednoducho prenášateľný, a preto vhodný ako náhrada autosedačky, ktorú si dieťa môže mať napríklad v aute starých rodičov. Využijú ho aj viacčlenné rodiny, ak v zadnej časti auta už 2 autosedačky pre deti máte a tretia by sa tam nezmestila. Neváhajte a kúpte dieťaťu podsedák zo širokej ponuky nášho internetového obchodu:

U nás máš nad 49 €
Dopravu zdarma!
Zľava pre registrovaných
zákazníkov 5%

Najpredávanejšie

Sme tu pre vás

+421 917 162 690

info@babetkovo.sk

JAMET s.r.o, Moldavská 41, 040 01 Košice