Infolinka a objednávky +421 917 162 690
0
Veľké predvianočné losovanie o skvelé ceny!

Stačí nakúpiť v našom eShope nad 49€ a okrem dopravy ZADARMO získaš možnosť vyhrať kočík, stan, alebo elektrickú sedačku.
Chceš zdvojnásobiť šancu na výhru? Odoberaj náš kanál na YOUTUBE a do losovania ta zaradíme dvojnásobne. Súťaž trvá od 27.10 do 15.11.2018. >>

Chcem zdvojnásobiť svoju šancu na výhru.klikni na ikonku a odoberaj kanál

Autosedačky

Má vaše dieťa správnu autosedačku?

Ak chcete dieťa prevážať autom, detská autosedačka je zo zákona pre jeho bezpečnosť povinná. Dôvodom, prečo dieťa musí mať detskú autosedačku je to, že bezpečnostné pásy nedokážu adekvátne pri náraze zachytiť drobnú kostru a slabo vyvinuté detské svalstvo. Tu je malý ťahák, podľa čoho vyberať autosedačku pre deti v rôznom veku:

  • Novorodencov prevážajte v škrupinkách (alebo v tzv. “vajíčku”). Určené sú pre ne autosedačky z kategórie 0 alebo autosedačky i-Size.
  • Pre malé deti a dojčatám vyberajte autosedačku podľa hmotnosti a podľa veku.
  • Podsedák je náhradou autosedačky pre väčšie deti. Je vhodný pre deti do 150 cm a 36 kg.
  • Sedačky s certifikáciou i-Size spĺňajú najnovšiu normu a patria medzi najbezpečnejšie modely.Vyberajú sa podľa výšky dieťaťa a nájdeme medzi nimi modely pre novorodencov až po modely pre deti až do 12 rokov.

Vždy svoju ratolesť pripútajte tak, aby sa deka, fusak či hrubé oblečenie nenachádzali medzi dieťaťom a pásom. Každé dieťa v aute musí mať správnu veľkosť autosedačky, aby splnila svoj účel a dajte si pozor, aby ste ju dobre namontovali. S kúpou vám radi pomôžeme, pozrite si našu ponuku autosedačiek pre deti a podsedákov skladom a poštovným od 49 € zadarmo:

U nás máš nad 49 €
Dopravu zdarma!
Zľava pre registrovaných
zákazníkov 5%

Najpredávanejšie

Sme tu pre vás

+421 917 162 690

info@babetkovo.sk

JAMET s.r.o, Moldavská 41, 040 01 Košice