Predvianočný víkend s dopravou ZDARMA
a ZĽAVOU -10% na hračky zn. Little Dutch, JaBaDaBaDo, Zopa >>

Dopravu zdarma nad 79€ 49€ !
Doživotná registračná zľava 5%
Potrebuješ vyskúšať? Máme novú predajňu!
Infolinka a objednávky +421 917 162 690
0

Autosedačky

Ak by ste radi svojim drobcom počas jazdy autom dopriali maximálne pohodlie a najmä bezpečnosť, ste na správnom mieste! V našej ponuke nájdete kvalitné detské autosedačky rôznych veľkostí pre najmenších novorodencov aj väčšie deti. Správne zvolenou autosedačkou chránite svoje detičky pred vážnymi zraneniami počas nárazu a taktiež im doprajete komfort pre pokojný spánok aj na dlhších trasách. Bežné bezpečnostné pásy nedokážu pri náraze adekvátne zachytiť drobnú detskú kostru a slabo vyvinuté svalstvo. Detskú sedačku nepovažuje za povinnú výbavu len každý zodpovedný rodič, ale aj zákon. 

Moderné autosedačky s ISOFIX systémom 

Autosedačky bez ISOFIX systému budú čoskoro minulosťou. Systém ISOFIX je medzinárodným štandardom ukotvenia detskej autosedačky. Toto ukotvenie je jednoduché, pevné a výrazne prispieva k bezpečnosti vášho dieťatka. Tento systém obsahujú autosedačky s certifikáciou i-Size, ktoré spĺňajú najnovšie normy a patria medzi najbezpečnejšie modely. Výber závisí od výšky dieťaťa a nájdete medzi nimi modely pre tých najmenších aj pre deti až do 12 rokov. 

V našej ponuke si môžete vyberať z vajíčok pre novorodencov, autosedačiek pre deti rôznych váhových kategórií aj z ľahkých podsedákov, ktoré je v niektorých prípadoch možné využiť ako náhradu za autosedačku. S výberom vhodného produktu vám radi poradíme a podľa výšky a váhy vášho drobca odporučíme modely pre čo najvyššiu bezpečnosť.  

Filter
Cena +{{ activeValues.length-1 }}
-
Výrobca +{{ activeValues.length-1 }}
Sme tu pre vás

eShop a objednávky

+421 917 162 690

info@babetkovo.sk

Predajňa Pri prachárni 4G

+421 917 573 190

info@babetkovo.sk

JAMET s.r.o, Pri prachárni 4G, 040 11 Košice