Dopravu zdarma nad 79 €!
Doživotná registračná zľava 5%
Potrebuješ vyskúšať? Máme dve predajne!
Infolinka a objednávky +421 917 162 690
0

Detské podsedáky

Aby bolo vaše dieťatko pri jazde autom v bezpečí, nemôžete ho na sedadlo posadiť bez vhodného vybavenia. Častým a najlepším bezpečnostným doplnkom je detská sedačka. Niekedy však môže zaberať príliš veľa miesta a je nepraktická pri častom premiestňovaní a manipulácii. Ak vám jej používanie z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, máme pre vás alternatívu, ktorou je detský podsedák. Všetky podsedáky spĺňajú prísne normy a sú vyrobené z kvalitných a odolných materiálov. Poťah môžete kedykoľvek zvliecť a ručne oprať. Nemusíte sa teda báť, že ho malé maškrtenie zničí.

Podsedáky už od 13,90 €

U nás kúpite podsedáky s pestrými farbami a rozprávkovými vzormi už od 13,90 €. V ponuke nájdete tiež kúsky vo vyššej cenovej kategórii. Do kvality a bezpečnosti vášho dieťatka sa však rozhodne oplatí investovať. Zamyslite sa teda, ako často budete podsedák využívať a aká by mala byť jeho životnosť.

Kedy a pre koho je podsedák vhodný

Podsedák je lacnejšia alternatíva (alebo skôr doplnok) k detskej autosedačke skupiny III. Je určený pre väčšie deti do 150 cm alebo hmotnosti do 36 kg. Koriguje nesprávnu polohu pásu a lepšie ním upevňuje detskú kostru v prípade nárazu. Je ľahký, jednoducho prenášateľný, a preto vhodný ako náhrada autosedačky. Keďže je jeho kúpa v porovnaní s autosedačkou menej nákladná, môžete si zaobstarať niekoľko a používať napríklad v aute starých rodičov. Využijú ho aj viacčlenné rodiny, ktoré v zadnej časti auta už 2 autosedačky pre deti majú a tretia by sa tam nezmestila

Stále však platí, že najbezpečnejšou voľbou je autosedačka a podsedák ju nemôže plnohodnotne nahradiť. Túto alternatívu odporúčame používať len pri nedostatku miesta a vo výnimočných situáciách.

Najpredávanejšie
Filter
Cena +{{ activeValues.length-1 }}
-
Výrobca +{{ activeValues.length-1 }}
Sme tu pre vás

eShop a objednávky

+421 917 162 690

info@babetkovo.sk

Predajňa Pri prachárni 4G

+421 917 573 190

info@babetkovo.sk

JAMET s.r.o, Pri prachárni 4G, 040 11 Košice