Infolinka a objednávky +421 917 162 690
0
Veľké predvianočné losovanie o skvelé ceny!

Stačí nakúpiť v našom eShope nad 49€ a okrem dopravy ZADARMO získaš možnosť vyhrať kočík, stan, alebo elektrickú sedačku.
Chceš zdvojnásobiť šancu na výhru? Odoberaj náš kanál na YOUTUBE a do losovania ta zaradíme dvojnásobne. Súťaž trvá od 27.10 do 15.11.2018. >>

Chcem zdvojnásobiť svoju šancu na výhru.klikni na ikonku a odoberaj kanál

Kočíky a nosiče

Moderné detské kočíky a nosiče ako stvorené na spoločné prechádzky

Spoločnými prechádzkami strávite už len s jedným dieťaťom stovky až tisíce hodín. Aj preto je už celé generácie základom výbavičky práve detských kočík. V našom e-shope nájdete širokú ponuku kočíkov pre deti od golfových, cez športové, súrodenecké a kočíky pre dvojičky, až po cenovo výhodné sety kombinovaných modelov. Hoci najväčším lákadlom je často cena, odporúčame zvážiť aj iné praktické výhody a doplnky, ktoré dnešné kočíky ponúkajú. 

Okrem kočíkov sú dostupné aj detské nosiče a babyvaky v širokej funkčnej aj prekrásnej dizajnovej škále. Umožnia vám mať voľné ruky a bábätko neustále pod svojim láskyplným dohľadom doma, na prechádzke, pri nakupovaní či kdekoľvek, kde bežne s bábätkom v kočíku nemôžete ísť. Neváhajte a pozrite si našu ponuku!

U nás máš nad 49 €
Dopravu zdarma!
Zľava pre registrovaných
zákazníkov 5%

Najpredávanejšie

Zobrazenie 1 až 20 z 1269 (64 stránok)

Sme tu pre vás

+421 917 162 690

info@babetkovo.sk

JAMET s.r.o, Moldavská 41, 040 01 Košice