Infolinka a objednávky +421 917 162 690
0
Veľké predvianočné losovanie o skvelé ceny!

Stačí nakúpiť v našom eShope nad 49€ a okrem dopravy ZADARMO získaš možnosť vyhrať kočík, stan, alebo elektrickú sedačku.
Chceš zdvojnásobiť šancu na výhru? Odoberaj náš kanál na YOUTUBE a do losovania ta zaradíme dvojnásobne. Súťaž trvá od 27.10 do 15.11.2018. >>

Chcem zdvojnásobiť svoju šancu na výhru.klikni na ikonku a odoberaj kanál

Hlboké kočíky

Osvedčená klasika a najvhodnejšie kočíky pre novorodencov

Po narodení je dôležité, aby bábätko ležalo rovno položené na chrbte, rovnako ako v postieľke. Novorodenec takto strávi väčšinu dňa, jeho bezpečnosť a zdravý vývin by preto mali byť na prvom mieste. Ako naznačuje aj názov, hlboký detský kočík má práve hlbokú vaničku, ktorá umožňuje dieťa bezpečne a pohodlne uložiť, a to aj zababušené do fusaku. Chráni ho pred dažďom, snehom, intenzívnym slnkom aj hmyzom. Bábätko sa v hlbokom kočíku, navyše, cíti ako perinke. Oproti kombinovaným modelom sú najskôr hlbkové a neskôr športové kočíky pružnejšie skonštruované, a tak dieťa v kočíku budete môcť aj pohojdať, čo univerzálnejšia a menej pružná konštrukcia kombinovaných kočíkov zväčša neumožňuje. Tento typ hlbokého detského kočíka je vhodný do 6 - 8 mesiacov veku (kým vaša ratolesť nepodrastie a nezačne byť neposedná) a bude čas vymeniť ho za športový kočík. Neváhajte a pozrite si aktuálnu ponuku:

U nás máš nad 49 €
Dopravu zdarma!
Zľava pre registrovaných
zákazníkov 5%

Najpredávanejšie

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

Sme tu pre vás

+421 917 162 690

info@babetkovo.sk

JAMET s.r.o, Moldavská 41, 040 01 Košice