Dopravu zdarma nad 79 €!
Doživotná registračná zľava 5%
Potrebuješ vyskúšať? Máme dve predajne!
Infolinka a objednávky +421 917 162 690
0

Hlboké kočíky

Čakáte vaše vysnívané bábätko a chystáte sa na kúpu prvého kočíka? Pre čerstvo narodené bábätko je určite najlepšou voľbou hlboký kočík. Ten poskytuje priestor a pohodlie vášmu bábätku. A keďže novorodenci prespia väčšinu dňa a je pre nich dôležité, aby ležali rovno položené na chrbte tak, ako v postieľke, hlboké kočíky sú prispôsobené práve na to, a váš drobec v ňom prespí dlhé hodiny. Hlboká vanička tiež ponúka vášmu dieťatku bezpečie, a tak sa v nej bábätko cíti ako v perinke. Jej výhodou je pevná a priestranná konštrukcia, do ktorej pohodlne položíte vášho drobca zabaleného aj vo fusaku, čo v chladných dňoch určite oceníte.

Hlboké kočíky – ideálne do každého počasia

Hlboké kočíky sú veľmi obľúbené nielen na dlhé letné prechádzky, ale aj na prechádzky v zime. Sú vyrobené z kvalitnej tkaniny a strieška, či kryt ponúkajú malým drobcom ochranu pred nepríjemným vetrom, dažďom, snehom, intenzívnym slnkom ale aj hmyzom. Počas prechádzok sa bude vaše dieťatko cítiť pohodlne aj v nie práve priaznivom počasí. Tento typ kočíkov má obvykle väčšie odpružené kolesá, ktoré nielen umožnia dieťatko hojdať, keď to budete potrebovať, ale tiež pomôžu pri manipulácií v zasneženom teréne. Ide o typ detského kočíka, ktorý je vhodný do 6 - 8 mesiacov veku dieťatka, kým vaša ratolesť nepodrastie a nezačne byť neposedná. Potom bude lepšie vymeniť ho za športový kočík.

Oproti kombinovaným modelom sú hlboké a športové kočíky pružnejšie skonštruované, čo univerzálnejšia a menej pružná konštrukcia kombinovaných kočíkov zväčša neumožňuje. Pri výbere hlbokého kočíka je dôležité dbať najmä na parametre, nielen na dizajn.

V našej ponuke nájdete množstvo kvalitných a praktických modelov rôznych značiek. Neváhajte a pozrite si aktuálnu ponuku.

Najpredávanejšie
Filter
Cena +{{ activeValues.length-1 }}
-
Výrobca +{{ activeValues.length-1 }}

Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)

Sme tu pre vás

eShop a objednávky

+421 917 162 690

info@babetkovo.sk

Predajňa Pri prachárni 4G

+421 917 573 190

info@babetkovo.sk

JAMET s.r.o, Pri prachárni 4G, 040 11 Košice