Predvianočný víkend s dopravou ZDARMA
a ZĽAVOU -10% na hračky zn. Little Dutch, JaBaDaBaDo, Zopa >>

Dopravu zdarma nad 79€ 49€ !
Doživotná registračná zľava 5%
Potrebuješ vyskúšať? Máme novú predajňu!
Infolinka a objednávky +421 917 162 690
0

Športové kočíky

Ak ste sa niekedy počas prechádzky v náročnom teréne trápili s veľkým kočiarom, pravdepodobne viete, aké dôležité je pre danú aktivitu zvoliť ten správny. Prechádzka v prírode či cestovanie môžu byť pohodlné nielen pre vaše bábätko, ale aj pre vás. Kombinované kočíky sú síce univerzálnym riešením, v niektorých situáciách však tie špeciálne prispôsobené nemôžu nahradiť. Potrebujete ľahký a spratný kočík, s ktorým bez problémov prekonáte aj prekážky terénu? Vyberte si športový kočík pre ľahšiu manipuláciu a netrápte sa viac s tými, ktoré neboli na trávenie času v prírode a časté skladanie stavané.

Športové kočíky - ideálne na cestovanie aj turistiku

Športové kočíky sú prispôsobené na cestovanie, a preto sú nesmierne ľahké a zložiť ich dokážete jednou rukou. Určite viete, aké únavné je strácať čas a trápiť sa s ťažkou konštrukciou. Kočíky do terénu sú obratné a flexibilné, stále však vášmu dieťatku poskytujú maximálne pohodlie. Je váš drobec plný energie a chcel by pozorovať okolitú krajinu alebo prišiel čas na poobedňajší spánok,  zatiaľ čo si rodičia užívajú prechádzku? Športové kočíky majú nastaviteľnú opierku nôh aj chrbta a v prípade potreby ich jednoducho zložíte aj do polohy úplne poležiačky. 

V našej ponuke dokonca nájdete aj kočíky s rôznymi veľkosťami kolies a odpružením, aby čo najviac vyhovovali vašim požiadavkám a podmienkam, v ktorých ich budete najčastejšie používať.

Najlepšie športové kočíky 2020, 2021, 2022

Za posledné tri roky sú u nás najpredávanejšími kočíky BRITAX RÖMER B.

Filter
Cena +{{ activeValues.length-1 }}
-
Výrobca +{{ activeValues.length-1 }}

Zobrazenie 1 až 20 z 788 (40 stránok)

Sme tu pre vás

eShop a objednávky

+421 917 162 690

info@babetkovo.sk

Predajňa Pri prachárni 4G

+421 917 573 190

info@babetkovo.sk

JAMET s.r.o, Pri prachárni 4G, 040 11 Košice