Infolinka a objednávky +421 917 162 690
0
Veľké predvianočné losovanie o skvelé ceny!

Stačí nakúpiť v našom eShope nad 49€ a okrem dopravy ZADARMO získaš možnosť vyhrať kočík, stan, alebo elektrickú sedačku.
Chceš zdvojnásobiť šancu na výhru? Odoberaj náš kanál na YOUTUBE a do losovania ta zaradíme dvojnásobne. Súťaž trvá od 27.10 do 15.11.2018. >>

Chcem zdvojnásobiť svoju šancu na výhru.klikni na ikonku a odoberaj kanál

i-Size do 105cm

Autosedačky podľa aktuálnej normy

V čom je autosedačka i-Size rozdielna oproti klasickým modelom? Autosedačka i-Size zvyšuje pri dopravnej nehode ochranu dieťaťa aj pri bočnom náraze. Takisto ho umožňuje pripútať v polohe ležmo v protismere jazdy až do 15 mesiacov veku, čím sú lepšie chránené jeho životne dôležité orgány, krk a hlava. Jednoduchší je aj výber vhodnej autosedačky - model i-Size sa vyberá už len podľa výšky dieťaťa (nie podľa hmotnosti). i-Size sú vyrábané v súlade s najnovšou normou ECE R129 pre výrobu detských autosedačiek. Aj keď aj pôvodné modely spĺňajú vysoké nároky na bezpečnosť dieťaťa v aute, výrobcovia áut aj autosedačiek by sa pomaly mali prispôsobovať na predaj i-Size autosedačiek. Väčšina z nich je ideálna pre deti od narodenia až do veku 4 rokov, v ponuke nášho e-shopu však nájdete aj autosedačku pre dieťa do 6, či dokonca 12 rokov. Pozrite sa, ktoré model máme práve skladom:

U nás máš nad 49 €
Dopravu zdarma!
Zľava pre registrovaných
zákazníkov 5%

Najpredávanejšie

Sme tu pre vás

+421 917 162 690

info@babetkovo.sk

JAMET s.r.o, Moldavská 41, 040 01 Košice