Infolinka a objednávky +421 917 162 690
0
Veľké predvianočné losovanie o skvelé ceny!

Stačí nakúpiť v našom eShope nad 49€ a okrem dopravy ZADARMO získaš možnosť vyhrať kočík, stan, alebo elektrickú sedačku.
Chceš zdvojnásobiť šancu na výhru? Odoberaj náš kanál na YOUTUBE a do losovania ta zaradíme dvojnásobne. Súťaž trvá od 27.10 do 15.11.2018. >>

Chcem zdvojnásobiť svoju šancu na výhru.klikni na ikonku a odoberaj kanál

Od 1 roka /skupina 9-36kg/

Chceli by ste kúpiť svojmu dieťaťu autosedačku, ktorú bude využívať niekoľko rokov? Máme pre vás pekné a kvalitné autosedačky pre hmotnosť dieťaťa od 9 - 36 kg. Využijete ju tak pre jednoročné dieťa, ale aj pre škôlkara. Vyberiete si, či máte radi decentné a nenápadné farby, alebo preferujte žiarivé farby a pestré vzory. U nás kúpite lacné autosedačky aj luxusnejšie a inovatívne modely, ktoré sa postarajú o pohodlie a bezpečnosť útleho detského tela aj v podmienkach auta, v ktorom som sú sedačky riešené pre potreby dospelých. Ak máte doma ešte len novorodenca, odporúčame pozrieť si aj sedačky z kategórií od narodenia alebo i-Size autosedačky (v súlade podľa najnovšej normy). Pri nákupe na 49 € máte od nás aj POŠTOVNÉ ZADARMO. Neváhajte si preto k nim priobjednať aj detskú deku alebo cestovný vankúšik pre deti!

U nás máš nad 49 €
Dopravu zdarma!
Zľava pre registrovaných
zákazníkov 5%

Najpredávanejšie

Sme tu pre vás

+421 917 162 690

info@babetkovo.sk

JAMET s.r.o, Moldavská 41, 040 01 Košice