DNI MARIANNE (17.9. - 20.9.2020) SO ZĽAVAMI až 15%. Zľavový kód: MARIANNE
Infolinka a objednávky +421 917 162 690
0

Baby monitor Premium Care Digital Green

Doprava zdarma
Výrobca: BabyMoov
Kód produktu: AN_A014204
SKU: A014204

Skladom Tento produkt je skladom a u vás doma môže byť do 3-6 pracovných dní.*

131,86€

Cena po registrácií: 125.27€**

Našli ste lepšiu cenu?

O produkte

Baby monitor Premium Care Digital Green

Obojsmerná audio pestúnka s dosahom až 1400 metrov. Vybavená digitálne inovatívnou technológiou "Digital Green Technology", ktorá zaistí nízku mieru vyraďovania a veľký dosah. Opatrovateľka je vybavená optickým, akustickým a vibračným alarmom, nočným osvetlením u detskej jednotky a VOX funkciou, ktorá šetrí batérie a znižuje elektromagnetické emisie. Detská jednotka vie prehrávať 6 uspávaniek, ovládanie cez rodičovskú jednotku. Detská jednotka tiež meria teplotu v izbičke.Budem vždy počuť plačúce dieťa? Naozaj celú noc dieťa pokojne spinká? Príchod bábätka vo Vás vyvoláva tisíc otázok ohľadom jeho bezpečnosť?

Relaxujte a dôverujte chůvičce Babymoov. Babymoov čerpá zo svojich 20-ročných skúseností a zo skúseností rodičov. Všetky Babymoov audio opatrovateľky sú vybavené "Digital Green Technology". Táto inovatívna technológia znižuje úroveň rádiových vĺn a zároveň zaručuje jeden z najdlhších dosahov na trhu. Takže sa môžete ľubovoľne venovať svojim domácim prácam, koníčkom, odpočinku a pritom nestrácate kontrolu nad dieťaťom.

Detská opatrovateľka Premium Care je veľmi komplexný výrobok. Má mnoho funkcií, ktoré prispievajú k pohode dieťaťa a zároveň poskytujú pokoj Vám.

Vysielač umiestnite do blízkosti detské postieľky a prijímač máte stále pri sebe. Ľahko možno k vašej rodičovskej jednotke pripojiť až dve detske jednotky, to Vám uľahčí stráženie dvoch detí v rôznych miestnostiach.

Premium Care spája čistý zvuk bez rušenia s niekoľkými ďalšími funkciami. V režime VOX sa rodičovská jednotka aktivuje, keď sa Vaše dieťa prebudí alebo začne plakať. Máte možnosť nastaviť iba optické upozornenie, že dieťa plače alebo spoločne s prenosom zvukov od dieťaťa. Režim VOX šetrí energiu a predlžuje životnosť lítiovej batérie v rodičovskej jednotke. Tieto opatrovateľky sú tiež vybavené vibračným upozornením. Vibrácie Vás diskrétne upozorní na prebudené alebo plačúce dieťa.

Opatrovateľky majú na detskej jednotke nočné osvetlenie a umožňujú dieťaťu prehrávať uspávanky, ktoré vytváranie pre dieťa upokojujúcu atmosféru. Aby Vaše dieťa dobre spalo, teplota v miestnosti by mali byť medzi 18°C a 20°C. Premium Care má ukazovateľ teploty, ktorý Vám pomôže udržiavať optimálnu teplotu v detskej izbe.

Vďaka funkcii "Talk Back" môžete dieťa upokojiť svojím hlasom. Môžete naň hovoriť alebo spievať pesničky. Hlas rodičov dieťa upokojí a pomôže mu opäť zaspať.

S audio opatrovateľkou Premium Care sa budete cítiť určite, že Vaše dieťa spí v pokoji.

Prečo sa Vám budú páčiť?

 • technológia "Digital Green Technology": nízkofrekvenčné prenosový výkon a dlhý dosah
 • čistý zvuk bez rušenia
 • funkcia nočného svetla
 • 6 uspávaniek
 • funkcia Talk Back (obojsmerný prenos)
 • hlasová aktivácia (režim VOX)
 • automatické vyhľadávanie kanálov
 • 3 alarmy: zvukový, vizuálny alebo vibračný
 • nastaviteľné limity teploty v miestnosti
 • indikátor slabej batérie
 • spona na opasok pre rodičovskú jednotku
 • dosah až 1400 m vo voľnom prostredí

 

Babymoov sa stane Vaším spoľahlivým partnerom!

Chráňte vaše deti pred elektromagnetickým smogom:

Detské opatrovateľky (detská a rodičovská jednotka) spolu komunikujú pomocou elektromagnetických vĺn. Zdravie detí je pre každého z nás prioritou, a preto Babymoov vyvinul v roku 2012 prenosovú technológiu "Digital Green Technology", aby znížil emisie elektromagnetických vĺn v detskom izbičke. Chráni malé deti pred rádiovými frekvenciami, ktoré môžu mať možné neblahé účinky na ich kognitívne funkcie a pohodu*.

Touto inovatívnou a ku zdraviu šetrnou technológiou sú vybavené všetky audio detské pestúnky Babymoov.

* Vystavenie rádiovým frekvenciám a zdravie detí: stanovisko ANSES (Francúzska agentúra pre ochranu zdravia, potravín a bezpečnosť práce) - súhrnná hodnotiaca správa - jún 2016.

Chránime našu planétu:

Babymoov sa zaviazal znižovať používanie plastov. Preto sú nové audio opatrovateľky dodávané len s dvoma kábly micro-USB bez koncovky. Určite doma máte už niekoľko micro-USB nabíjačiek k Vaším ostatným elektronickým prístrojom, tak prečo zahlcovať Vašu domácnosť ďalšími. Obe jednotky je možné prepojiť micro-USB káblom k nabíjačke Vášho telefónu alebo iné USB zásuvke / koncovke.

Chcete byť šťastným rodičom, že zaistíte bezpečnosť dieťaťa, ochránite jeho zdravie a zároveň uľahčíte životnému prostrediu, potom pre Vás máme pripravené audio opatrovateľky Babymoov!Psssssst: a ak predsa len nemáte doma micro-USB koncovku, nevadí, v našej ponuke máme samostatnú kompatibilnú USB koncovku.

Naviac je balenie nových audio opatrovateliek Babymoov vyrobené zo 100% recyklovateľné lepenky.

Tágy: babymoov, monitor, premium, care, digital, green, vysielačky

* Stav skladu má informatívny charakter a nie je možne podľa neho garantovať rýchlosť dodania tovaru. Presný termín tovaru Vám bude oznámený našim pracovníkom po potvrdení objednávky.

** Registračná zľava neplatí na už zlacnený tovar.

U nás máš nad 49 €
Dopravu zdarma!
Zľava pre registrovaných
zákazníkov 5%
Každý mesiac žrebujeme
výhercu poukazu!
Potrebuješ ošahať?
Máme aj predajňu!

Potrebujete
poradit?

Dominika vám odpovie na vaše otázky
0917 162 690 volaje od 08:00 - 16:30
info@babetkovo.sk teším sa na vaše dotazy
Sme tu pre vás

eShop a objednávky

+421 917 162 690

info@babetkovo.sk

Predajňa Moldavská 41/C

+421 917 573 190

info@babetkovo.sk

JAMET s.r.o, Moldavská 41, 040 01 Košice

   

Predajňa Skladná 1

+421 905 030 131

premium@babetkovo.sk

Skladná 258/1, 040 01 Košice