BABYONO Video monitor / pestúnka Smart

Výrobca BABY ONO
EAN 5901435415450
SKU 1514-BO
39.95€

Skladom u nás Expedujeme nasledujúci pracovný deň

Popis produktu

S Babyono video-pestúnkou si môžete byť istí, že na vaše dieťa stále niekto dáva pozor. Kamera prenáša ostré a čisté video v živých farbách. Vďaka kvalitnému mikrofónu a reproduktoru môžete dieťa aj kontaktovať do izby, kde spí.

Pomocou mobilnej aplikácie Tuya viete ovládať pestúnku z telefónu alebo tabletu. Senzory inteligentného fotoaparátu zachytia všetky zvuky a pohyb a pošlú vám upozornenie. Pokročilé IR LED osvetlenie ponúka nočný režim, keď vie monitor zaznamenať čisté video aj zo vzdialenosti 10 metrov.

Vlastnosti

Full HD rozlíšenie
Okrem kvalitnej kamery je monitor vybavený integrovaným reproduktorom a mikrofónom.

Obojstranná komunikácia
Dieťa môžete nielen počuť, ale aj komunikovať s ním a upokojiť ho na diaľku vždy, keď je to potrebné.

Kompatibilita IOS a Android
Nezáleží na tom, akú značku telefónu vlastníte, Smart kamera je podporovaná na všetkých mobilných zariadeniach so systémom Android minimálne 4.1 a novším a minimálne iOS 9 a novším.

Bezplatná aplikácia TUYA
Aplikácia Tuya na použitie ovládania detskej pestúnky je bezplatná. Stiahnete si ju bezplatne na Google Play alebo App Store.

Bezdrôtové wi-fi pripojenie s frekvenciou 2.4 Ghz
Bezplatnú aplikáciu Tuya môžete použiť na pripojenie k vašim mobilným zariadeniam pomocou Wi-fi iba použitím 2,4 GHz. Záznam z kamery si môžete pozrieť odkiaľkoľvek s prístupom na internet.

Nahrávanie histórie
Kamera má max. 128 GB microSD miesta. Ak chcete, aby kamera nepretržite nahrávala, potrebujete kartu microSD. A čo viac, zábery si môžete prezerať až 20 dní po nahratí. Pamäťová karta nie je súčasťou balenia.

Nočný režim
Použitie najmodernejšieho IR LED podsvietenia zaisťuje, že aj zábery v noci budú jasne viditeľné. Je však potrebné umiestniť kameru maximálne do 10 metrov od dieťaťa.

Ovládanie na diaľku
Pestúnku ovládate plne na diaľku a diskrétne. Kamera sa môže otáčať - jej rozsah pohybu je 345° vertikálne a 85° horizontálne. To vám umožní mať prehľad a pozorovať širšiu perspektívu polohy dieťatka.

Senzor pohybu a zvuku
Kedykoľvek sa dieťa pohne alebo vydá zvuk, inteligentné pohybové a zvukové senzory v inteligentnej kamere to zachytia. Potom dostanete upozornenie na mobilné zariadenie. Tieto nastavenia je možné deaktivovať v rámci aplikácie.

Technické vlastnosti
- Full HD 1920 x 1080 3MP
- Rozmery: výška 14.5 cm, šírka 7 cm
- Wi-Fi 2.4 GHz
- Externá pamäť do 128 GB (microSD karta nie je súčasťou)
- Rozsah pohybu kamery 345° a 85°
- Denná a nočná viditeľnosť do 10 metrov
- Vstavaný reproduktor a mikrofón
- Detekcia pohybu a zvuku
- Notifikácie a upozornenia
- Zobrazenie obrazovky počítača: https://ipc-eu.ismartlife.me/login

Balenie obsahuje
- Video-pestúnku
- USB kábel + 230V adaptér
- Montážnu súpravu
- Používateľskú príručku

Podobné produkty

Spýtajte sa
Nezaspite