Infolinka a objednávky +421 917 162 690
0

Chránič matraca BABY PROTECT 60x120 cm | AEROSLEEP

Výrobca: Aerosleep
Kód produktu: AG_AP-120-060-B
SKU: AP-120-060-B

Predobjednávka Tento produkt čaká na naskladnenie u dodávateľa

74,95€

Cena po registrácií: 71.2€**

Našli ste lepšiu cenu?

O produkte

Chránič matraca BABY PROTECT 60x120 cm | AEROSLEEP

AeroSleep Baby Protect je perfektný chránič, ktorý nielenže udržuje matrac bez báktérií a alergénov, ale chráni aj Vaše dieťa behom spánku.Tri vrstvy nášho chrániča matracov vytvárajú pre vaše dieťa zdravé a bezpečné prostredie na spanie:- Prvá vrstva pozostáva z pevnej 3D štruktúry, ktorú nemožno stlačiť rukou. Vďaka tejto štruktúre leží vaše dieťa na vrchnej strane vzduchovej vrstvy, takže vaše dieťa môže voľne dýchať a neprichádzať do styku s baktériami alebo alergénmi.

- Druhá vrstva udržuje vlhkosť a udržuje vaše dieťa v suchu.

- Tretia vrstva je vodotesná a udržuje matrac v suchu. Táto vrstva tiež vytvára bariéru medzi dieťaťom a samotným matracom.Náš chránič matraca je prateľný pri 60 °C.Chránič matraca sa skladá z otvorenej 3D štruktúry medových plástov, cez ktorú voľne prúdi vzduch. Pod priedušnou vrstvou je absorbčná a ochranná vrstva. Vďaka tomu poskytuje chránič AeroSleep Baby Protect dokonalú ochranu matraca.Vďaka maximálnej priedušnosti, Aerosleep pomáha znižovať nasledujúce riziká, ktorým je spiace dieťa vystavené:- zadusenie: vždy ukladajte Vaše dieťa na spanie na chrbátik. Aj keď sa dieťa v spánku pretočí na bruško, bude stále schopné voľne dýchať. Riziko zadusenia je podstatne znížené.

- opätovné vdýchnutie CO2: optimálne odvádza vydychovaý vzduch (CO2) a dodáva čerstvý okolitý vzduch. Týmto znižuje nebezpečie opätovného vdýchnutia CO2.

- prehriatie: nadmerné telesné teplo je odvádzané a zároveň je privádzaný čerstvý okolitý vzduch. Udržuje tak telesnú teplotu miminka pod kontrolou a znižuje riziko prehriatia a hromadenia tepla.HygienaBaby Protect chrání vaše dieťa pred alergénmi v matraci. Vlhkosť naviac neprenikne do matraca, z ktorého sa pri vlhkosti môže stať liaheň baktérií a plesní. Všetka vlhkosť pretečie cez otvorenú 3D štruktúru a je odvedená prostrednou vrstvou, ktorá vďaka prúdeniu vzduchu rýchle preschne. Dieťa leží na suchom prestieradle a podráždenie pokožky zmizne. Napriepustný ochranný film v spodnej časti udržuje matrac bez baktérií. Tiež predchádza kontaktu Vášho dieťaťa s alergénmi (napr. prach, peľ a roztoče), ktoré sa nachádzajú v matraci.PraktickýChránič AeroSleep Baby Protect treba prať na 60°C , aby sa odstránili všetky alergény a baktérie. Dieťa bude ťažiť z čistého a zdravého spacieho povrchu znovu a znovu. Naviac ani takto vysoká teplota nenaruší 3D štruktúru. Baby Protect je možné použiť na akýkoľvek matrac, je skladný a ľahko prenosný, takže sa môže používať aj keď dieťa spí mimo domova.Rozmery: 60 x 120 cm

* Stav skladu má informatívny charakter a nie je možne podľa neho garantovať rýchlosť dodania tovaru. Presný termín tovaru Vám bude oznámený našim pracovníkom po potvrdení objednávky.

** Registračná zľava neplatí na už zlacnený tovar.

U nás máš nad 79 €
Dopravu zdarma!
Zľava pre registrovaných
zákazníkov 5%
Každý mesiac žrebujeme
výhercu poukazu!
Potrebuješ vyskúšať?
Máme aj predajňu!

Potrebujete
poradit?

Dominika vám odpovie na vaše otázky
0917 162 690 volaje od 08:00 - 16:30
info@babetkovo.sk teším sa na vaše dotazy
Sme tu pre vás

eShop a objednávky

+421 917 162 690

info@babetkovo.sk

Predajňa Moldavská 41/C

+421 917 573 190

info@babetkovo.sk

JAMET s.r.o, Moldavská 41, 040 01 Košice

   

Predajňa Skladná 1

+421 905 030 131

premium@babetkovo.sk

Skladná 258/1, 040 01 Košice