Dni Marianne 2024 -15%

15% (5%registračná +10%) zľava s kódom MARIANNE2024

Zľava neplatí na vybrané produkty.


CYBEX 3-set E-PRIAM by Alec Völkel Rosenrot Red

Výrobca Cybex
EAN
SKU 522000607+522000883+522000351
2 689.80€


Popis produktu

Chcete, aby váš chlapček alebo dievčatko jazdili ako skalný kráľ, zatiaľ čo vy šoférujete s pokojom? Objavte Cloud Z2 i-Size z našej novej kolekcie Rockstar s nápadným červeným leopardím vzorom a očarujúcimi zlatými nášivkami.
Cloud Z2 i-Size je vybavený novým naklápaním do auta, ktoré umožňuje vášmu dieťaťu počas cesty relaxovať a dosiahnuť tak ešte väčšie pohodlie na ceste. Použite Cloud Z2 i-Size mimo vozidla pre maximálnu flexibilitu, pričom sedadlo sa dá sklopiť do úplnej polohy ľahu ako súčasť cestovného systému s kočíkom. Integrovaná slnečná strieška ponúka veľkorysý tieň vo vnútri aj mimo vášho auta, v akejkoľvek polohe naklonenia. Táto detská autosedačka je skutočne dokonalým spoločníkom pre každú fázu vašej cesty.

 

3-set sa skladá z:

 • Podvozok E-PRIAM (podľa vlastného výberu) zvoľte prosím vo výbere možností podvozok o ktorý máte záujem, prevedenie ROSEGOLD +50 eur ! (výsledná suma sa vyobrazí v košíku)
 • Autosedačka CLOUD Z2
 • Carry cot hlboká vanička
 • Seat pack - poťah športovej časti

CYBEX E-PRIAM Podvozok + SEAT

Revolučná múdra technológia sa stretáva s luxusným dizajnom - e-PRIAM - prvý e-kočík od Cybex.

Inteligentný, intuitívny a výnimočne inovatívny e-PRIAM vám umožní ľahko brázdiť po kopcoch a chytro sa prispôsobí nepriaznivému povrchu, ako je napr. piesok, štrk alebo dlažobné kocky. Zažite čarovný pocit odľahčeného nákladu, uhladené kamenisté cesty alebo sprístupneného náročného stúpania.

Choďte ďalej, obohaťte svoj každodenný život a majte viac energie pre vás i pre budúce cesty s vaším dieťaťom.

Kočík tak múdry, že má vlastnú aplikáciu

Funkcia hojdanie - Hojdanie kočíka, bez použitia rúk
Nerovný povrch - Jazda v náročnom teréne, nie je problém
Pomáha do kopca - Pôjdete do kopca bez námahy

NOVINKY

- Vanička je posadená vyššie, aby ste k vášmu bábätku boli bližšie.
- Vaničku aj autosedačku je možné upevniť na rovnaké adaptéry.
- Bez námahy upravíte pásy športového sedenia jedným zatiahnutím.
- Intuitívne nasadenie látkového poťahu Vám zaberie polovičný čas.
- Vylepšená fixácia ramennej vypchávky.
- Držiak nápojov je posunutý vyššie.
- Nový väčší tvar.

PODPORA - DO KOPCA A Z KOPCA

Náročné tlačenie kočíka do kopca je problémom minulosti - e-PRIAM vám v potrebných chvíľach podá pomocnú ruku. Po svojej aktivácii kočík monitoruje úsilie vyvinuté pri jeho tlačení a podporí váš výstup tak, že aj prudké stúpanie pre vás bude prechádzkou po rovine.

V rukoväti kočíka integrované senzory zaznamenávajú tlak a ťah, ktorý vyvíjate na rukoväť počas jazdy a prispôsobujú podľa toho chytrú podporu pre jazdu do kopca a z kopca. Spúšťanie tejto asistencie je tak dômyselne premyslené a hladké, že vám jazda do alebo z kopca bude pripadať ako jazda po rovine.

Elektronické funkcie vám pomôžu pri stúpaní o náklone až cca 25% (cca 14 °). To zhruba zodpovedá náklonu známej ulice Lombard Street v San Franciscu.

PODPORA - NA NEROVNOM POVRCHU

Neváhajte nad jazdou mimo chodníka: e-PRIAM vám umožní ľahko prekonať nerovný terén, ako sú napríklad piesočné pláže, nespevnené cesty alebo snehom zasypané ulice. Jednoduchšie cestovanie pre vás, pohodlnejšie cestovanie pre vaše dieťa.

INDIVIDUÁLNY DESIGN

Prispôsobte si váš e-PRIAM podľa vášho vkusu. Skombinujte vami zvolený podvozok s jedným zo širokého výberu Seat pack a zmeňte tak vzhľad vášho kočíka kedykoľvek sa vám zachce. Všestranný a štýlový podvozok je dostupný v niekoľkých sofistikovaných prevedeniach:

- moderný Matt Black
- rafinovaný Rosegold
- štýlový chrome s čiernymi alebo hnedými detailmi.

4 v 1 CESTOVNÝ SYSTÉM

Nový 4 v 1 cestovný systém robí z kočíka e-PRIAM flexibilného a pohodlného spoločníka na cesty. Všestranný podvozok vám umožňuje prispôsobiť kočík podľa vašich potrieb a pomôže vám čeliť všetkým nástrahám mobilného života. Okrem nových vaničiek LUX Carry Cot a LITE Cot môžete na kočík nasadiť tiež víťazné detské autosedačky CYBEX. Pre staršie deti potom možno ku kočíku e-PRIAM pripevniť praktickú športovú nadstavbu, ktorú možno používať v smere i proti smeru jazdy.

ŠPECIFIKÁCIA PRODUKTU:

Cybex Platinum e-Priam podvozok: Hliníkový podvozok s plastovými časťami.

ROZMERY:

Zložený kočík bez športovej nadstavby: D 950 mm / Š 600 mm / V 300 mm
Kompaktne zložený kočík bez športovej nadstavby (bez koliesok): D 800 mm / Š 510 mm / V 210 mm
Váha: 10,7 kg

BATÉRIA:

e-PRIAM je napájaný lítium-iónovou batériou a v závislosti od zaťaženia a okolitých podmienok má dojazd cca 8-45 km. Batériu možno dobiť počas šiestich hodín a úroveň jej nabitia je možné ľahko skontrolovať pomocou LED indikátora na zadnej osi kočíka.

SENZORY:

Senzory v rukoväti zaznamenávajú úroveň tlačenia a ťahania kočíka a premyslený algoritmus neustále prepočítava optimálnu mieru podpory, ktorú práve potrebujete. Vďaka tomu sa e-PRIAM dokáže bleskovo prispôsobiť okolitým podmienkam.

MOTORY:

Dodatočnú silu pri jazde s kočíkom e-PRIAM vám dodávajú dva elektromotory, ktoré sú dostatočne tiché, aby nerušili pokojný spánok vášho dieťaťa. Každý z elektromotorov sa diskrétne schováva za zadnými kolesami na oboch stranách zadnej nápravy.

CLOUD Z2 i-size
S novou detskou autosedačkou Cloud Z2 i-Size si vy a vaše dieťa môžete užiť všestrannú flexibilitu a pohodlie: Okrem pohodlnej nástupnej polohy ju teraz možno v aute aj sklopiť, aby bolo dieťatko maximálne pohodlné. (Base Z2 je potrebné zakúpiť samostatne.)

Detaily produktu:

Nová funkcia nakláňania do auta umožňuje vášmu dieťaťu počas cesty relaxovať a dosiahnuť tak ešte väčšie pohodlie na ceste.


Najdôležitejšie:

 • Ľahká nástupná poloha Pohodlný spánok, kamkoľvek idete
 • Ergonomické a pohodlné cestovanie

Používajte Cloud Z2 i-Size aj mimo vozidla pre maximálnu flexibilitu: Sedačku je možné sklopiť do úplnej polohy ľahu ako súčasť cestovného systému s kočíkom. Integrovaná slnečná strieška ponúka veľkorysý tieň vo vnútri aj mimo vášho auta, v akejkoľvek polohe naklonenia. Táto detská autosedačka je skutočne dokonalým spoločníkom pre každú fázu vašej cesty.


Technické špecifikácie:

 • i-Size Norm, UN R129/03
 • Výška dieťaťa: Od 45 cm do 87 cm
 • Hmotnosť dieťaťa:
 • Max. 13 kg
 • Vek: Od narodenia do cca. 24 mesiacov

Funkcie:

 •  Z2 Line Modulárny systém Integrovaný L.S.P. Systém
 • XXL Strieška proti slnku
 • Výškovo nastaviteľná opierka hlavy
 • Vyberateľná novorodenecká vložka

Pokyny na starostlivosť:

 • Látkové poťahy možno prať v práčke na 30°

Kompatibilita produktu:

 • Základňa Z2
 • Letný kryt
 • Slnečná clona
 • Vodidlá ISOFIX
 • Sieťka proti hmyzu
 • Kryt proti dažďu
 • Snøgga Mini
 • Platinum Zimný fusak Mini Z
 • SensorSafe
 • Súprava 4 v 1 pre batoľatá

Inštalácia so základňou (možnosť 1):

Venujte pozornosť logu i-size. Ak je autosedačka označená týmto logom, je vhodná na použitie so všetkými detskými sedačkami i-size, a preto sa neobjaví v našom zozname kompatibilných vozidiel. Ak vaše vozidlo nemá sedadlo i-Size, skontrolujte kompatibilitu vášho vozidla. Ak sa vaše vozidlo nezobrazuje, kontaktujte náš tím zákazníckych služieb.

Inštalácia pomocou pásu (možnosť 2):

Detskú autosedačku je možné použiť na všetky sedadlá vozidla s trojbodovým automatickým pásom.

PRIAM LUX CARRY COT:

Od narodenia až do 9 kg (cca 6 mesiacov). Vanička Lux Carry Cot pre nový kočík Priam umožňuje dômyselné a pohodlné rodinné cestovanie. Pýši sa štedrým vnútorným priestorom a maximálnou úrovňou pohodlia. Vyrobená z vysoko kvalitných materiálov a navrhnutá pre dokonalú funkčnosť, vanička LUX Carry Cot sa pýši dostatkom priestoru na hranie, je vybavená mäkkým penovým matracom a jej interiér je zo 100% bavlny, vďaka čomu je každodenný spánok úplným potešením. Pre rodičov na cestách je integrované madlo na nosenie umiestnené v ťažisku vaničky a je možné ju tak bez problémov prenášať bez toho, aby ste vaše dieťa vyrušili zo spánku. Aby dieťaťu vo vaničke nebolo príliš horúco, je vybavená panoramatickým a strešným okienkom, ktoré umožňujú chladnému vánku jemne ovievať vaše dieťa, či už ste práve vyrazili na prechádzku v parku alebo na výpravu do veľkomesta.

Panoramatické strešné okno

Užiť si chládok a výhľad! Panoramatické a strešné okienko vaničky LUX Carry Cot udržujú vaše dieťa vždy v chlade a sieťovaný materiál zaisťuje optimálnu cirkuláciu vzduchu.

Priedušný matrac

Pre vyššiu úroveň pohodlia na cestách je Lux Carry Cot vybavená ultra mäkkým matracom z vysoko kvalitných materiálov. Tento prémiový matrac urobí z každodenného spánku úplné potešenie.

Útulné prostredie

Vnútro vaničky je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov so 100% bavlnou, v ktorej sa vaše dieťa bude cítiť doslova ako v bavlnke.

Priestranná

Ešte viac priestoru na odpočinok. Oproti svojej predchodkyni je vanička Lux Carry Cot o 15% priestrannejšia.

Integrované madlo na nosenie

Integrované madlo v strieške vaničky vám uľahčuje váš každodenný život. Vďaka svojmu premyslenému umiestneniu do striešky je možné vaničku bez problémov prenášať bez toho, aby ste vyrušili pokojný spánok vášho dieťaťa vo vnútri.

Priam Carry Cot 4.0 novinky

- vanička má nový tvar
- odopnutá látka panoramatického okienka sa jednoducho zloží do vrecka
- nové vrecko na nevyhnutnosti rodičov
- je o 0,2 kg ľahšia
- dieťa je bližšie k rodičovi
- ,,vizuálne horizontálne,, s garantovanou optimálnou pozíciou hlavičky
- vaničku aj autosedačku je možné pripevniť na rovnaké adaptéry

Technické parametre:

vonkajšie rozmery: D 860 mm / Š 460 mm / V 620 mm (vr. striešky)
vnútorné rozmery: D 780 mm / Š 320 mm / V 200 mm
váha: 4,7 kg

Priam Seat Pack
Hneď ako bude vaše dieťa môcť sedieť vzpriamene, odporúčame vám použiť sedaciu súpravu Priam novej generácie. Vyberte si z rôznych farieb a módnych dizajnov, aby ste si jednoducho prispôsobili svoj kočík Priam novej generácie svojmu individuálnemu životnému štýlu. Rám je potrebné zakúpiť samostatne a sady sedadiel sú vzájomne zameniteľné, takže štýl kočíka môžete kedykoľvek zmeniť.

Detaily produktu:

- Cestovný systém 4 v 1

- Zloženie jednou rukou

- Individuálny dizajn

Neuspokojte sa s tlačením toho istého kočíka každý deň, zmeňte ho tak, aby vyhovoval vášmu štýlu, pomocou našich sedačiek CYBEX novej generácie Priam / e-Priam. Sady sedadiel, ktoré sa dajú ľahko nasadiť alebo zložiť na rám Priam / e-Priam novej generácie, sú k dispozícii v rade jedinečných dizajnov, vďaka ktorým sa váš Priam stane skutočným kúskom. Praktické vrecko na chrbtovej opierke vám umožní uložiť si cennosti, zatiaľ čo predĺžiteľná slnečná strieška UPF50+ a priedušné sieťované okno udržia vaše dieťa v chlade v horúcich letných dňoch. Spolu s mäkkým polstrovaným popruhom a vložkou sedadla Seat Pack môže vaše dieťa cestovať pohodlne, zatiaľ čo vy cestujete štýlovo.

Technické špecifikácie:

Vek: Od narodenia do cca. 4 roky
Hmotnosť: Max. hmotnosť dieťaťa 22 kg (čelom v smere jazdy alebo v smere k rodičom)

Funkcie:

- Individuálny dizajn

- XXL slnečná strieška

- Odpruženie všetkých kolies

- Reverzibilná jednotka sedadla

- Extra veľký nákupný košík

Pokyny na starostlivosť:

- Látkové poťahy možno prať v práčke na 30°

Rozmery v rozloženom stave

Dĺžka: 830 - 920 mm

Šírka: 600 mm

Rukoväť na výšku: 995 - 1090 mm

Hmotnosť: 13,2 kg

Rozmery - v zloženom stave

Dĺžka: 315 mm

Šírka: 515 mm

Výška: 850 mm

Hmotnosť: 13,2 kg

Čo je zahrnuté?

- Sedadlo Priam novej generácie
- Užívateľská príručka

Podobné produkty

Spýtajte sa
Nezaspite

Cookies

Pre správnu funkčnosť stránky, používame nevyhnutné cookies súbory.

Taktiež používame dodatočné súbory cookies pre analytické účely, akceptovaním súhlasíte s ich používaním.