Infolinka a objednávky +421 917 162 690
0
Veľké predvianočné losovanie o skvelé ceny!

Stačí nakúpiť v našom eShope nad 49€ a okrem dopravy ZADARMO získaš možnosť vyhrať kočík, stan, alebo elektrickú sedačku.
Chceš zdvojnásobiť šancu na výhru? Odoberaj náš kanál na YOUTUBE a do losovania ta zaradíme dvojnásobne. Súťaž trvá od 27.10 do 15.11.2018. >>

Chcem zdvojnásobiť svoju šancu na výhru.klikni na ikonku a odoberaj kanál

Plienky a doplnky

Pre suchý zadoček a spokojné bábätko

Kde by boli rodičia bez plienok! Našťastie máme širokú ponuku plienok od výmyslu sveta. Detské plienky sú investícia, ktorá sa oplatí do posledného centu a je iba na vás, ktorý typ vám najviac sadne. Kúpite u nás celé sady jednorazových plienok, obyčajných bavlnených plienok, ale aj plienky z mušelínu a flanelu s veselou potlačou. Tie sú vhodné pod hlavičku bábätka a pri odgŕganí, ako šatka na spinkanie, či ľahká prikrývka. Keďže je dôležitý aj materiál, z ktorého je plienka vyrobená, máme v ponuke aj ekologické plienky, pri výrobe ktorých nebol používaný chlór a iné nebezpečné chemikálie. A aby bol doma poriadok, do ponuky e-shopu sme pridali aj koše a kýbliky na skladovanie čistých a vyhodenie špinavých detských plienok. Pozrite si našu ponuku:

U nás máš nad 49 €
Dopravu zdarma!
Zľava pre registrovaných
zákazníkov 5%

Najpredávanejšie

Sme tu pre vás

+421 917 162 690

info@babetkovo.sk

JAMET s.r.o, Moldavská 41, 040 01 Košice