Infolinka a objednávky +421 917 162 690
0
Veľké predvianočné losovanie o skvelé ceny!

Stačí nakúpiť v našom eShope nad 49€ a okrem dopravy ZADARMO získaš možnosť vyhrať kočík, stan, alebo elektrickú sedačku.
Chceš zdvojnásobiť šancu na výhru? Odoberaj náš kanál na YOUTUBE a do losovania ta zaradíme dvojnásobne. Súťaž trvá od 27.10 do 15.11.2018. >>

Chcem zdvojnásobiť svoju šancu na výhru.klikni na ikonku a odoberaj kanál

Kombinované kočíky

Kúpte si u nás detský kočík a autosedačku v sete za zvýhodnenú cenu

Čakáte prvé dieťa alebo do rodiny po rokoch pribudne ďalší potomok? Gratulujeme. :) Ak detský kočík a príslušné vybavenie doma nemáte, môže byť pre vás cenovo výhodné investovať hneď na začiatku do kombinovaného kočíka, v rámci ktorého kúpite všetko, čo bábätko potrebuje - detský kočík, prenosné vajíčko (autosedačku) a neraz aj adaptéry a fusak ako extra doplnok v cene. 

Výhodou je, že budete pripravení na rýchly detský rast a meniace sa potreby dieťaťa. Malou daňou za univerzálnosť sú menšie konštrukčné rozdielnosti oproti osobitne zakúpenému hlbokému a športovému kočíku, ktoré sú však vyvážené praktickou stránkou. Dnes to môže byť pohodlný kočík pre novorodenca a zajtra športová verzia pre dieťa, ktoré už vie samostatne sedieť. Kombinovaný kočík je jednoducho transformer medzi kočíkmi. Pozrite si, aké modely a príslušenstvo máme na sklade! 

U nás máš nad 49 €
Dopravu zdarma!
Zľava pre registrovaných
zákazníkov 5%

Najpredávanejšie

Zobrazenie 1 až 20 z 429 (22 stránok)

Sme tu pre vás

+421 917 162 690

info@babetkovo.sk

JAMET s.r.o, Moldavská 41, 040 01 Košice