Športové kočíky Anex

Patríte medzi aktívnych rodičov a hľadáte spoľahlivý športový kočík? V našom sortimente nájdete kvalitné kočíky Anex, ktoré dieťaťu zaistia pohodlnú a bezpečnú jazdu v mestskom i nerovnomernom teréne a rodičom flexibilnú manipuláciu. Výrobca Anex si okrem bezpečnosti a komfortu dáva záležať aj na praktickosti a dizajnovej stránke. 

Značka Anex – šport s deťmi sa stane samozrejmosťou 

Cieľom značky Anex je priniesť na trh jedinečné kočíky, ktoré vynikajú vysokou spoľahlivosťou, kvalitou a jedinečným vzhľadom. Jednoduchú manipuláciu s kočíkmi ocenia všetky rodiny, ktoré radi vybehnú na výlety do prírody a uprednostňujú aktívny oddych. 

Anex: šport, kočík – odteraz pôjdu ruka v ruke!

Na návrhoch jednotlivých modelov sa podieľali švajčiarski odborníci. Všetky komponenty a poťahové materiály sú v súlade so štandardmi kvality ISO a medzinárodnou bezpečnosťou produktov. Športové kočíky Anex sú testované a certifikované podľa európskej normy EN 1888: 2012, ktorá určuje požiadavky na bezpečnosť, stabilitu a trvácnosť. 
Naša ponuka je naozaj  široká – vyberte si svojho favorita podľa dizajnu, hmotnosti, typu kolies či konštrukcie tak, aby vyhovoval preferenciám vašej rodinky

Žiaden produkt nevyhovuje vášmu zadaniu.

Nezaspite