Športové kočíky Britax

Nemecká značka Britax pôsobí na trhu už od 30. rokov 20. storočia. V súčasnosti sa venuje výrobe kvalitných autosedačiek, cyklosedačiek a kočíkov. Na Babetkovo.sk nájdete špičkové športové kočíky Britax, ktoré celosvetovo patria medzi najobľúbenejšie. Športový kočík sa vo všeobecnosti odporúča používať, až keď má dieťa minimálne 6 mesiacov, no výrobca udáva, že kočíky značky Britax sú vhodné pre použitie už od narodenia. Modely Britax majú elegantný minimalistický dizajn, robustnú konštrukciu a špičkové materiály, ktoré sa postarajú o pohodlnú a bezpečnú jazdu aj v náročnejších terénoch. 

Britax: športový kočík do mesta i na výlety

Ak radi chodíte s vašou rodinkou na výlety a netrávite čas len v meste, športový kočík Britax sa stane vaším skvelým spoločníkom na cesty. Jednoduché skladanie vám uľahčí každodenný život s dieťatkom, kočík sa bez problémov zmestí do kufra auta a tiež s ním hravo budete brázdiť úzke ulice.

Športový kočík Britax – spojenie komfortu, bezpečnosti a nadčasového dizajnu. 

Skvelý zážitok z jazdy pre rodičov i deti výrobca docielil vďaka veľkým gumeným kolesám s penovým polstrovaním a tiež vďaka centrálne odpruženému podvozku. To zaistí, že aj na výlete v nerovnomernom teréne nebudete ničím obmedzení. Britax znesie veľa!
Prezrite si náš sortiment a v prípade otázok sa na nás môžete obrátiť. Radi vám poradíme. 

Žiaden produkt nevyhovuje vášmu zadaniu.

Nezaspite