Športové kočíky Cybex

Cestovanie s deťmi nebolo nikdy pohodlnejšie a flexibilnejšie. Športové kočíky Cybex patria medzi špičku na trhu. Zamilujete si ich už na prvé použitie. Kočíky značky Cybex vynikajú ikonickým dizajnom, top bezpečnosťou a množstvom funkcií, ktoré vám uľahčia cestovanie s deťmi – či už idete niekam peši alebo autom či dokonca MHD. Za zmienku stojí skladanie jednou rukou, čo z nich robí praktického rodinného spoločníka, ktorý vám nebude na príťaž ani v stiesnených priestoroch. 

Cybex: športový kočík, na ktorý sa dá spoľahnúť 

Športové kočíky sú oproti klasickým kočíkom ľahšie manipulovateľné, majú nižšiu hmotnosť, rodičom poskytujú viac voľnosti a odolnejšie kolesá sa postarajú o hladkú jazdu aj v horších terénoch. Jazda v prírode po nerovnomernom povrchu je vďaka Cybex kočíku prechádzkou ružovou záhradou. 

Športový kočík Cybex si zamilujú všetky mamičky aj ich ratolesti

Každá mamička si chce čo najviac uľahčiť každodenné fungovanie s dieťaťom. Značka Cybex splní vaše očakávania o kočíku snov. Gumové odpružené kolesá, priedušné materiály, otočná športová nadstavba, sklápanie a skladanie jednou rukou či nastaviteľná opierka nôh… To je len zlomok z toho, čím vás Cybex príjemne prekvapí! 

Žiaden produkt nevyhovuje vášmu zadaniu.

Nezaspite