Športové kočíky Joie

Anglickú značku Joie založilo niekoľko rodičov a priateľov, ktorých cieľom bolo podeliť sa o radosť s mladými rodičmi po celom svete. Z toho dôvodu vznikli aj športové kočíky Joie. Tie oproti klasickým hlbokým kočíkom poskytnú rodinám viac flexibility na výletoch a spoločných akciách s deťmi. Sú spratné, ľahké, praktické, pohodlné a ideálne na jazdu aj v horších podmienkach. Či už sa vyberiete do mesta alebo lesa, s kočíkom Joie sa budete všade cítiť dobre. 

Joie – športový kočík novej generácie

Športové kočíky Joie spĺňajú najvyššie požiadavky na bezpečnosť, dizajn a inžinierstvo. Majú vlastnosti, bez ktorých sa nezaobíde žiaden kočík – skladanie jednou rukou, stabilná a odolná konštrukcia, automatická poistka proti rozloženiu, kompaktné rozmery a samozrejmosťou je aj polstrovaný 5-bodový bezpečnostný pás. 

Športový kočík Joie je zárukou pohodlia 

Aby boli detičky spokojné a šťastné na rodinných výletoch, musia mať dostatok pohodlia. V opačnom prípade budú mrzuté, podráždené a zo spoločnej rodinnej akcie možno budete musieť odísť neplánovane predčasne. Joie poskytuje 4 pozície pre chrbtovú opierku a 2 pozície pre opierku nôh. Na dlhých cestách môžete teda dieťaťu meniť polohy, aby mu nebolo príliš dlho a aby ste ho udržali v maximálnom pohodlí počas celej prechádzky.

Žiaden produkt nevyhovuje vášmu zadaniu.

Nezaspite