Športové kočíky Joolz

Vyberte si kočík snov z našej širokej ponuky športových kočíkov Joolz. Ide o populárnu holandskú značku, ktorá prišla na trh so svojím sortimentom už v roku 2004. V súčasnosti patrí medzi jednu z najobľúbenejších značiek, pretože ich kočíky sú zárukou, že dieťa sa bude aj pri dlhších trasách cítiť komfortne. Vďaka pevnej úzkej konštrukcii, odolným kolesám s odpružením a bezpečnostným prvkom bude vaša ratolesť vždy v bezpečí. 

Joolz: športový kočík a jeho výhody

Ak hľadáte kočík, ktorý vám nebude na príťaž ani v preplnených priestoroch, v autobuse, aute, v nákupnom centre alebo na pošte, práve ste ho našli! Športové kočíky Joolz sú ľahké, kompaktné, štýlové, flexibilné a ešte aj moderné! Ak si potrpíte na čistotu a minimalizmus, jednotlivé modely vás príjemne prekvapia. 

Športový kočík Joolz

Bez problémov ho poskladáte do malého auta, predsiene i pivnice. Práve kvôli svojim menším rozmerom si športové kočíky Joolz vyberajú ľudia, ktorí bývajú v menšom byte, majú málo úložného priestoru a každý centimeter navyše je pre nich vzácny. Ak je to aj váš prípad, Joolz je jasná voľba! V prípade otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať, radi vám pomôžeme s výberom! 

Žiaden produkt nevyhovuje vášmu zadaniu.

Nezaspite