Športové kočíky Kinderkraft

A čo vy, už máte športový kočík pre vašu ratolesť? Vo všeobecnosti sa odporúča začať používať športový kočík až od 6 mesiaca veku dieťaťa. Ale aký vybrať? V našej ponuke nájdete okrem iného aj kočíky značky Kinderkraft! Táto poľská značka je vo všeobecnosti menej známa, na trhu pôsobí od roku 2011. Filozofiou zakladateľov firmy Kinderkraft je klásť veľký dôraz na bezpečnosť pri jazde. Športové kočíky spĺňajú prísne európske bezpečnostné normy a rodičia tak majú istotu, že ich dieťa bude na prechádzkach v meste i náročnom teréne v prírode v bezpečí. 

Športový kočík Kinderkraft spája bezpečnosť, moderný dizajn a najvyššie pohodlie

Okrem bezpečnosti sa táto značka rovnako zameriava aj na pohodlie, aby dieťa zvládlo aj dlhšie trasy. Aktívni rodičia si radi doprajú niekoľkohodinové prechádzky a komfort ide ruka v ruke s bezpečnosťou. Kočíky Kinderkraft majú okrem toho unikátny dizajn, ktorý ihneď padne do oka mladým moderným rodičom so zmyslom pre minimalizmus. 

Kinderkraft: športový kočík, ktorý si zamilujete

O skvelý zážitok z jazdy sa postarajú ľahké kolesá proti prepichnutiu, pohodlné sedadlo i nastaviteľné opierky chrbtice a nôh. Samozrejmosťou sú 5-bodové bezpečnostné pásy, flexibilná bezpečnostná tyč či ventilačné panely v kabíne. Chcete vedieť viac? Prezrite si dostupné produkty a v prípade otázok sa obráťte na nás! 

Žiaden produkt nevyhovuje vášmu zadaniu.

Nezaspite