Športový kočík, na zimu najlepší pomocník

Hľadáte kočík na zimu? U nás si určite vyberiete. Množstvo značiek, farebných prevedení a cenových relácií vám zaručí komfort pri hľadaní tej pravej alternatívy pre vás.

Športový kočík: vhodný na zimu do snehu, ale aj v lete do piesku

Ľahké športové kočíky s jednoducho ovládateľnými kolieskami vás nesklamú na snehu, ani v piesku. Kočík vám v zime nebude zapadávať do závejov, bude sa ľahko ovládať aj na zľadovatených povrchoch. Stačí siahnuť po hrubšom type kolies a vyššom podvozku.

Aký športový kočík na zimu?

Kočík by mal byť ľahko manipulovateľný, s vyšším podvozkom a hrubými kolesami, ktoré zaručia lepšiu stabilitu. Odporúčame zimný kočík z nepremokavej hrubšej tkaniny a viacerými clonami. Tie ratolesť ochránia pred dažďom, snehom ale aj silným vetrom. Nezabúdajte si vybrať dostatočne priestranný, aby dokázal poskytnúť dostatok miesta pre fusak či hrubšiu deku.

Najlepší športový kočík na zimu

Videli ste už v našej ponuke súpravu vybavenú lyžami? Táto možnosť je skvelá pre bežkujúcich či lyžujúcich rodičov. Pohyb vo vysokom snehu už viac nebude predstavovať problém a vy sa ako rodinka budete môcť o(u)tužovať pri obľúbených zimných aktivitách.

Športový kočík vhodný na zimu by sa mal ľahko skladať

Na zimné prechádzky tak môžete vyraziť autom, pokojne aj bez mužskej polovičky.

Nezaspite