Športový kočík otočný v oboch smeroch

Všetci rodičia očakávajú od kočíkov, že budú bezpečné, praktické a obratné. Športový kočík otočný v oboch smeroch je flexibilný, keďže rodič si môže vybrať, či bude dieťa kočíkovať v smere alebo v protismere jazdy, teda tvárou v tvár. Týmto spôsobom tak môže stále udržať kontakt so svojou ratolesťou.

Športový kočík s otočnou sedačkou pre menšie i väčšie deti

Oceníte na ňom to, že sa prispôsobí veku vášho dieťaťa. Malé batoľatá musia byť stále pod dohľadom, takže vtedy môžete otočiť sedačku smerom k sebe. Väčšie deti rady skúmajú okolie, preto ju nastavíte klasicky, v smere jazdy a necháte ho objavovať okolitý svet.

Športové kočíky s otočnou sedačkou - splnia vaše očakávania

Či už sa vyberiete na prechádzku po meste alebo na výlet do prírody, vďaka kvalitným kolieskam je športový kočík vhodný do akéhokoľvek terénu a bude zárukou bezpečnej a komfortnej jazdy.

Otočný športový kočík je dostupný vo viacerých dizajnoch.

Od kočíka nevyžadujeme len to, aby dobre slúžil, ale aby aj dobre vyzeral. Ako sa hovorí, sto ľudí = sto chutí, preto u nás nájdete kočiare v neutrálnych aj výraznejších farbách.

Hľadáte kočík s otočnou sedačkou? Športový kočík otočný v oboch smeroch si nebudete vedieť vynachváliť!

Dôvody sú jasné. Okrem toho, že s ním zvládnete aj jazdu v náročnejšom teréne, je ľahký a spratný do auta. Asi všetky mamičky hľadajú taký kočík, ktorý v prípade potreby zvládnu zložiť aj bez pomoci chlapskej ruky.  Moderné športové kočíky sú už nastavené tak, aby ste ich mohli jednoducho zložiť a rozložiť jednou rukou. V našej širokej ponuke nájdete množstvo športových kočíkov s otočnou sedačkou. Sme si istí, že vám ich padne do oka hneď niekoľko!

Nezaspite