ZĽAVA 10% na kočíky značky Noordi. Zľavový kód: noordi10
Infolinka a objednávky +421 917 162 690
0

SUAVINEX UV Sterilizátor na cumlíky, WANDERLUST

Výrobca: Suavinex
Kód produktu: 3401125

Dostupné možnosti

24,99€

Cena po registrácií: 23.74€

Našli ste lepšiu cenu?

O produkte

SUAVINEX UV Sterilizátor na cumlíky, WANDERLUST

Sterilizátor na cesty
Vďaka použitiu UV svetla sterilizuje cumlíky rýchle a bezpečne.
Môže sa napájať na batérie alebo cez USB  kábel pre použitie kdekoľvek vonku.

- 99% odstránenia baktérií
- Sterilizácia behom 3 minút
- Bez chemických prípravkov

Môžete kombinovať s cumlíkmi a dojčenskými fľašami limitovanej kolekcie WANDERLUST značky Suavinex.

______________________________________________________________________________________________

Ďalšia destinácia pre dovolenku: Wanderlust

Zdvihnite ruku, ak nemôžete čakať na budúce prázdniny a chcete uniknúť z rutiny už teraz!
Cieľ je na vás, a čo trebárs výlet na pláži? Alebo odpojiť sa od hlučného mesta a premiestniť sa do očarujúcej dediny? Znie to dobre, že?
Nech je už Vaším ďalším cieľom čokoľvek, Suavinex vás bude s novou kolekciou Wanderlust sprevádzať. A ako názov napovedá, pôjde s vami po celom svete k objaveniu odľahlých miest pre radosť celej vašej rodinky.

Kolekcia Wanderlust sa stane dokonalým doplnkom pre rodiny s nadšením pre cestovanie, ktoré chcú prežívať dobrodružstvá pri spoločnom objavovaní nezabudnuteľných miest.
Vždy však s ohľadom na potreby svojich milovaných detí tak, aby sa plány stali skutočnosťou ????

Štýl dobrodružného ducha možno vnímať na dekoroch cumlíkov, fliaš aj doplnkov tejto veselej pozitívnej rade. Predovšetkým nepostrádateľnou sa pre cesty za dobrodružstvom stáva klip s ochrannou krabičkou na cumlík, ktorá pomáha chrániť cumlík pred nečistotou.
Precíznu hygienu však pomôže udržať cestovný parný sterilizátor Duccio, ktorý eliminuje 99% baktérií a mikroorganizmov, vedúcich k gastrointestinálnym ochorením.

Kolekcia Wanderlust Vás tak vyzýva na cestovanie: jazda v karavane cez hory, pozorovanie zasnežených ostrovov z okna lietadla, prechádzka na bicykli po krajine alebo objavovanie krásy púšte.
S týmto novým návrhom Suavinex bude mať váš malý cestovateľ všetko, čo potrebuje k tomu, aby získal životný štýl a nadhľad Wanderlust. Teraz si len musíte vybrať, kam na vašu mapu umiestnite ďalší pin!

V tejto kolekcii si Suavinex zachováva svoju typickú identitu. Ergonomický tvar prvých detských fliaš, cumlík s obľúbeným tvarom cumlíky vo svojom fyziologickom tvare, ktorý deti milujú.
Všetky cumlíky sú vyrobené zo silikónu, ktorý neabsorbuje pachy ani príchute a jeho veľkosť sa v závislosti od použitia nelíši. Fyziologický tvar cumlíka umožňuje, aby bol cumlík vždy správne umiestnený v ústach dieťaťa a vyvíjal tak minimálny tlak na jeho mäkké poschodie.

Suavinex
Suavinex líder na trhu s produktami starostlivosti o deti v oblasti farmácie v Španielsku a v Taliansku. Ponúka širokú škálu produktov pre dojčenie, sanie, dojčenskú výživu a kozmetiku, ktoré vynikajú svojím prínosom v dizajne a technológiách. Okrem toho je Suavinex vzorom vo svete starostlivosti o deti, pretože je členom Európskeho výboru "Child Use and Care Articles", zodpovednej organizácie vytvárajúce predpisy pre výrobky v oblasti starostlivosti o deti.

Tágy: suavinex, sterilizátor, cumlíky, , wanderlust, sterilizácia

* Stav skladu má informatívny charakter a nie je možne podľa neho garantovať rýchlosť dodania tovaru. Presný termín tovaru Vám bude oznámený našim pracovníkom po potvrdení objednávky.

U nás máš nad 49 €
Dopravu zdarma!
Zľava pre registrovaných
zákazníkov 5%
Každý mesiac žrebujeme
výhercu poukazu!
Potrebuješ ošahať?
Máme aj predajňu!

Potrebujete
poradit?

Dominika vám odpovie na vaše otázky
0917 162 690 volaje od 08:00 - 16:30
info@babetkovo.sk teším sa na vaše dotazy
Sme tu pre vás

Predajňa Moldavská 41/C

+421 917 573 190

info@babetkovo.sk

JAMET s.r.o, Moldavská 41, 040 01 Košice

   

Predajňa Skladná 1

+421 905 030 131

premium@babetkovo.sk

Skladná 258/1, 040 01 Košice