Infolinka a objednávky +421 917 162 690
0
Veľké predvianočné losovanie o skvelé ceny!

Stačí nakúpiť v našom eShope nad 49€ a okrem dopravy ZADARMO získaš možnosť vyhrať kočík, stan, alebo elektrickú sedačku.
Chceš zdvojnásobiť šancu na výhru? Odoberaj náš kanál na YOUTUBE a do losovania ta zaradíme dvojnásobne. Súťaž trvá od 27.10 do 15.11.2018. >>

Chcem zdvojnásobiť svoju šancu na výhru.klikni na ikonku a odoberaj kanál

Fusaky a deky

Ak s bábätkom chodievate prevetrať nie len kočík, ale aj svojho plechového tátoša, odporúčame do chladného počasia a na zimu zaobstarať dieťatku univerzálny detský fusak. Zimné autofusaky sú vhodné do detského kočíka, ale sú navrhnuté ako fusaky s otvormi do autosedačky. Detský fusak do autosedačky s otvormi na bezpečnostné pásy a popruhy môžete do detskej sedačky umiestniť aj bez zobliekania dieťatka z tejto hrubej vrstvy oblečenia. Fusaky bez otvorov na detské bezpečnostné pásy totiž nie sú do autosedačky vhodné, keďže by mohli spôsobiť nedostatočné pripútanie dieťatka. Do autosedačky však vždy môžete na už pripútané dieťatko položiť mäkkú a hebkú prikrývku, skladom máme detské deky do autosedačky v rôznych farbách. Stačí si vybrať!

U nás máš nad 49 €
Dopravu zdarma!
Zľava pre registrovaných
zákazníkov 5%

Najpredávanejšie

Sme tu pre vás

+421 917 162 690

info@babetkovo.sk

JAMET s.r.o, Moldavská 41, 040 01 Košice