Infolinka a objednávky +421 917 162 690
0

JOOLZ HUB+ podvozok a sedadlo l Marvelous Green

Doprava zdarma
Výrobca: Joolz
Kód produktu: CR_900220
SKU: 900220

Skladom Tento produkt je skladom a u vás doma môže byť do 3-6 pracovných dní.*

665,50€

Cena po registrácií: 632.23€**

Našli ste lepšiu cenu?

O produkte

JOOLZ HUB+ podvozok a sedadlo l Marvelous Green

NOVINKA Joolz HUB + s reflexnými prvkami!

 

Zoznámte sa s novým perfektne vyzerajúcim mestským kočíkom Joolz Hub +. Je kompaktným, ale zároveň veľmi pohodlným. Štýlový a ľahký.

Joolz Hub + bol vytvorený pre uľahčenie mestského života. Kočík je zámerne úzky a dá sa ovládať jednou rukou.

 

Vďaka tomu je úplne ideálnym pre nákupy a pohyb v rušných uliciach. S väčšími zadnými kolesami a pokročilým odpružením všetkých kolies. Slnečná clona UPF50 + je väčšia ako inokedy, takže vaše dieťa je vždy chránené pred rôznymi nepriaznivými podmienkami. Môžete otvoriť ventiláciu v slnečnej clone, aby ste bábätku zaistili neustály prísun čerstvého vzduchu.

 

Joolz Hub + má niečo pre každú fázu rodičovstva. K dispozícii je priestranný a pohodlný hlboký diel. Adaptéry pre možnosť inštalácie vašej autosedačky a tiež super útulný Cocoon nánožník, ktorý zaisťuje vášmu novorodenci ochranu v chlade a pohodlie.

 

8 pozitívnych konštrukčných prvkov:

• Super pohodlná jazda

Joolz Hub + bol vytvorený pre uľahčenie života v meste. Kočík je zámerne úzky a možno ho ovládať jednou rukou. Vďaka týmto dvom výhodám je úplne ideálnym pre nákupy a pohyb v rušných uliciach miest. S väčšími zadnými kolesami, pokročilým odpružením všetkých kolies a s LED svetlami pre zlepšenie viditeľnosti. Doprajte vášmu dieťatku plynulejšiu a bezpečnejšiu jazdu. Štýlový Kočík Joolz Hub + spolu s hlbokým dielom, Cocoon a autosedačkou zaistí vám i vášmu dieťaťu možnosť skúmať život veľkomesta v úplnom pohodlí.

 

• Kompaktné skladanie a prenos

Praktický a prenosný. Kočík Joolz Hub + je ideálnym pre objavovanie rušného mestského života. Nie je potrebné demontovať sedadlo: jednoducho ho sklopíte a vďaka jeho popruhom ľahko prehodíte cez rameno. A ste pripravení vyraziť.

 

• Riešenie pre novorodencov

Joolz Hub + ponúka pre pre každú fázu vášho rodičovstva vždy niečo. K dispozícii je priestranný a pohodlný hlboký diel, adaptéry pre možnosť inštalácie vašej autosedačky, a alebo super útulný Cocoon nánožník, ktorý zaistí vášmu novorodenci ochranu v chlade a pohodlie.

 

• Led osvetlenie pre vašu bezpečnosť

A ak sa vaše plány pretiahnu až do večerných hodín, budete vďaka integrovanému prednému a zadnému LED osvetlenie krásne viditeľní.

 

• Kompaktná veľkosť

Kočík je zámerne úzky, možno ho ovládať jednou rukou a to sú super výhody, ktoré robia Joolz Hub + úplne ideálnym na nákupy a pohyb v rušných uliciach miest.

 

• Šest ergonomických polôh sedenia

Kočík ponúka super útulné sedátko, kde môže dieťa plne relaxovať, sedieť alebo dokonca spinkať: tri polohy, kedy je otočené smerom k vám, a tri smerom k svetu. Sklopte ho do roviny, zatvorte ventiláciu slnečné XXL clony a nastavte opierku nôh pre jeho maximálne pohodlie. Doprajte tak bábätku lepšie podmienky pre pokojný spánok. Pre deti od 6 mesiacov až do 4 rokov.

Joolz Hub + umožňuje, že si vaše dieťatko môže hovieť smerom k vám alebo smerom k svetu a tým mu zaisťuje dokonalý komfort.

 

• Slnečná clona XXL s UPF 50+ a s ventiláciou

Slnečná clona UPF50 + je väčšia ako inokedy, takže je vaše dieťa vždy chránené pred rôznymi nepriaznivými podmienkami. Aby ste bábätku zaistili neustály prísun čerstvého vzduchu, môžete otvoriť ventiláciu v slnečnej clone alebo ju môžete naopak úplne zatvoriť v prípade, že sa vonku ochladí.

• S novými veľkými kolesami

S veľkými zadnými kolesami, ktoré zaručujú najpohodlnejšie jazdu s ultra ľahkým manévrovaním jednou rukou. Joolz Hub + prechádza rušnými ulicami mesta s ľahkosťou a bez problémů.6. Ovládanie jednou rukou

 

Rozmery a hmotnosti:

Joolz Hub vrátane sedátka

Dĺžka: 84 cm

Šírka: 51 cm

Výška: 96-107 cm

 

Joolz Hub zložený vrátane sedátka:

Dĺžka: 66,5 cm

Šírka: 51 cm

Výška: 33 cm

Váha: 11,5 kg

Tágy: joolz, hub+, podvozok, sedadlo, marvelous, green, Športové, kočíky

* Stav skladu má informatívny charakter a nie je možne podľa neho garantovať rýchlosť dodania tovaru. Presný termín tovaru Vám bude oznámený našim pracovníkom po potvrdení objednávky.

** Registračná zľava neplatí na už zlacnený tovar.

U nás máš nad 49 €
Dopravu zdarma!
Zľava pre registrovaných
zákazníkov 5%
Každý mesiac žrebujeme
výhercu poukazu!
Potrebuješ ošahať?
Máme aj predajňu!

Potrebujete
poradit?

Dominika vám odpovie na vaše otázky
0917 162 690 volaje od 08:00 - 16:30
info@babetkovo.sk teším sa na vaše dotazy
Sme tu pre vás

eShop a objednávky

+421 917 162 690

info@babetkovo.sk

Predajňa Moldavská 41/C

+421 917 573 190

info@babetkovo.sk

JAMET s.r.o, Moldavská 41, 040 01 Košice

   

Predajňa Skladná 1

+421 905 030 131

premium@babetkovo.sk

Skladná 258/1, 040 01 Košice