Stokke stolička Steps Complete Black Natural

Výrobca Stokke
EAN 7040353497082
SKU 349708
233.10€ 259.00€


Popis produktu

 

Detská nastaviteľná stolička Stokke Steps je súčasťou jedinečného systému, ktorý umožňuje používať stoličku už od narodenia bábätka, a to v kombinácii s lehátkom Stokke Steps. To jednoducho nasadíte na stoličku a dieťa tak s vami môže sedieť pri stole už od svojich prvých mesiacov.

Akonáhle dieťa povyrastie, dosiahne vek približne 6 mesiacov a je schopné samostatne sedieť, môžete stoličku doplniť o Stokke Baby Set. Vďaka Baby Setu prispôsobíte stoličku pre takto malé deti a tie s vami môžu naďalej sedieť pri stole.

Od 3 rokov sa stolička používa samostatne, bez Baby Setu. Vďaka tomuto unikátnemu modulárnemu systému vám stolička vydrží po niekoľko po sebe nasledujúcich rokov.


Kvalita a spracovanie

Jedálenská stolička Stokke Steps kombinuje biely plast s masívnym bukovým drevom pochádzajúcim z európskych lesov. Variant Oak je vyrobená z dubového dreva. Zaguľatený tvar sedátka poskytuje dostatok priestoru pre sedenie a umožňuje správne držanie tela. Vaše dieťa tak môže pohodlne sedieť pri stole a užívať si každý okamih s vami. Cez jednoducho nastaviteľnú opierku nôh môže dieťa vyliezť do stoličky úplne samo, bez pomoci dospelých.

 

Design

Vďaka kombinácii bieleho plastu a masívneho dreva možno stoličku Stokke Steps použiť takmer do akéhokoľvek interiéru. Neutrálne farebné kombinácie poslúži skvele, či už máte chlapčeka alebo dievčatko. Praktická výška Stokke Steps je ideálna k jedálenskému stolu. Rovné línie bez zbytočných výčnelkov umožňujú ľahké čistenie.

 

  • Stokke Steps jedálenskú stoličku možno použiť v kombinácii s ležadlom Stokke Steps, vďaka čomu ju môžete používať už od narodenia.
  • Vaše dieťa môže sedieť pohodlne pri stole a užívať si stolovanie s vami a zvyškom rodiny.
  • Ergonomicky tvarovaná sedačka poskytuje dieťaťu dostatok priestoru.
  • Vďaka opierke nôh môže dieťa liezť do stoličky úplne samo, bez pomoci dospelých.
  • Maximálna nosnosť stoličky je 85 kg.
  • Váha: 4,6 kg.
  • Rozmery: 61 x 71 x 43 cm (d x v x š).
  • Materiál: masívne bukové drevo (verzia Oak - dubové drevo), plast: PP-TC / PA.
     

Záruka: 2 roky Registrujte svojou stoličku Stokke na webe www.stokke.com a získate +1 rok záruky zadarmo


Súvisiace produkty

Podobné produkty

Spýtajte sa
Nezaspite