CEBA Vankúš na dojčenie Cebuszka PHYSIO Multi Light Grey Melange

Výrobca CEBA
EAN 5907672331287
SKU W-741-000-261
48.95€

Skladom Doručíme do 3-6 dní

Popis produktu

Čas na zmenu, čas na melanž. Multifunkčný vankúš Cebuszka Multi pre tehotné, mladých rodičov a deti.Vlastnosti:- Veľký, pohodlný vankúš dopraje relaxáciu, významne zlepšuje komfort fungovania budúcej mamičky a bábätka.

- Vankúš Cebuszka Multi je vyplnený polystyrénovými mikroperlami s priemerom 0,5 -1,5 mm, čiže drobnými guličkami, ktoré sa prevaľujú pod vplyvom zmeny polohy tela, jemne masírujú, starajú sa o chrbticu a pohodlie mamičiek a ich detičiek.

- Cebuszka Multi pomáha v čase odpočinku a pri spaní s veľkým bruškom. Keď už je dieťatko na svete, uľahčí kŕmenie, uľaví chrbtu a umožňuje zaujať pohodlnú pozíciu pri dojčení.

- Cebuszka® Multi je dokonalá na konci tehotenstva, pri kŕmení dieťaťa, ako aj pri ďalšom učení sa ako sedieť, čím vytvára stabilnú podporu.

- Odopínateľný poťah vankúša zaručuje jeho ľahkú údržbu vďaka možnosti prania v práčke. Je certifikovaný Öko-Tex Standard 100.Materiálové zloženie:- Poťah: 100 % bavlna

- Výplň: atestované antialergické polystyrenové mikroperly

- Certifikovaný Öko-Tex Standard 100.

- Kvalitu výrobku potvrdzuje TÜV NORD Poľsko.

- Rozmery: dĺžka/ výška - 190 x 35 cmVšetky časti možno prať v práčke pri 30 ° C. Nesušiť v sušičke!Odporúčame dodržiavať pracie symboly uvedené na etikete výrobku.

Podobné produkty

Spýtajte sa
Nezaspite