Dopravu zdarma nad 79 €!
Doživotná registračná zľava 5%
Potrebuješ vyskúšať? Máme dve predajne!
Infolinka a objednávky +421 917 162 690
0

Kočíky pre dvojičky a súrodencov

Čakáte dvojičky alebo druhé dieťa chvíľu po narodení prvého? Jedno dieťa v kočíku a druhé na rukách nie je práve ideálna predstava. Najmä ak ju sprevádza súrodenecká žiarlivosť o tom, kto bude v maminom náručí. Za zvážanie vtedy stojí kúpa súrodeneckého kočíka, v ktorom pohodlne odveziete dve deti naraz aj bez pomoci ďalšieho člena rodiny. Vieme si predstaviť, aké náročné musí byť vychovávať dve detičky súčasne. Prechádzky v kočíku však nemusia znamenať nepríjemnú a vyčerpávajúcu skúsenosť. Uľahčite si to s našimi dvojičkovými a súrodeneckými kočíkmi.

Ako vybrať ten správny kočík pre dvojičky a súrodencov

Ak sú súrodenci vekovo rozdielni, ideálne je vybrať súrodenecký kočík, ktorý umožňuje zoradiť sedadlá do radu ako vo vláčiku. Väčšie dieťa bude mať vpredu viac priestoru na nohy a vy zas jednoduchšie dočiahnete na drobca sediaceho vzadu.

Dvojičky po sebe rady opakujú správanie a pravdepodobne budú spokojnejšie, ak ich posadíte vedľa seba. Pri kvalitnom a dobre stavanom kočíku nebude problém ani jeho väčšia šírka. Môžete si byť istí, že u nás nájdete len kvalitné produkty s dlhou životnosťou a čo najlepšie prispôsobené vašim potrebám. Zorganizovať každodennú prechádzku s dvomi maličkými deťmi naraz je občas celá veda, no v našom e-shope nie je kočík, ktorý by to nevyriešil. Pozrite si, aké modely sú práve v ponuke!

Najpredávanejšie
Filter
Cena +{{ activeValues.length-1 }}
-
Výrobca +{{ activeValues.length-1 }}
Sme tu pre vás

eShop a objednávky

+421 917 162 690

info@babetkovo.sk

Predajňa Pri prachárni 4G

+421 917 573 190

info@babetkovo.sk

JAMET s.r.o, Pri prachárni 4G, 040 11 Košice