Otočná autosedačka

Otočné detské autosedačky si rodičia obľúbili, pretože ide o flexibilné a pohodlné riešenie pri preprave dieťaťa autom. 

Na akom princípe funguje autosedačka 360°?

Otočná autosedačka je upevnená na pohyblivom kĺbe, vďaka ktorému ju môžete jednoducho otočiť bez vyťahovania z auta. Nie je nutné ani manipulovať s ISOfix základňou. 

Najlepšia detská autosedačka: otočná verzia a jej výhody

Bezpečnosť pri cestovaním s dieťaťom je na prvom mieste. Ako už možno viete, najlepšou možnosťou je orientácia autosedačky v protismere. Odborníci to považujú za najbezpečnejší spôsob cestovania. V porovnaní s polohou v smere jazdy sa v prípade nehody významne znižuje riziko zranenia.

Otočná autosedačka 9 – 36: veľký výber značiek! 

Cybex, Joie, Avionaut, BeSafe, Nuna, Egg Shell alebo Kiddy? Sme si istí, že u nás nájdete vašu obľúbenú značku.  

Autosedačka 0 – 36 ISOfix 360°

Hľadáte autosedačku, ktorá vám vydrží čo najdlhšie? Určite odporúčame investovať do variantu, ktorý ochráni a unesie deti od 0 do 36 kg. V kombinácii s ISOfix systémom a otočnou konštrukciou získate neoceniteľného spoločníka na cesty!  

U nás je k dispozícii aj otočná autosedačka 9 – 36 kg

Deti rastú ako z vody. Ani sa nenazdáte a tomu vášmu začne byť vajíčko akési pritesné. Stavte na praktické riešenie. Skvelou voľbou bude otočná sedačka pre detičky od 9 do 36 kg.

Na Babetkovo nájdete kvalitné a moderné otočné autosedačky za skvelé ceny. 

Vyberte si z našej bohatej ponuky a zaobstarajte svojej ratolesti spoľahlivú autosedačku, ktorá ju ochráni a poskytne komfortné miestečko na sedenie! 

Nezaspite