Autosedačka s ISOfixom

Hľadáte kvalitnú autosedačku, ktorá vášmu dieťaťu poskytne pri cestovaní adekvátnu ochranu? Stavte na autosedačku s ISOfixom. Ide o systém, ktorý priamo pripojí detskú sedačku ku konštrukcii vozidla, čím sa výrazne znižuje riziko zranenia dieťaťa, ktoré s vami cestuje autom. 

Najkvalitnejšia autosedačka: ISOfix je zárukou bezpečnosti i komfortu pre dieťa

V našom širokom sortimente nájdete kvalitné sedačky s ISOfix systémom pre novorodeniatka i odrastené deti. Okrem bezpečnosti si ich zamilujete pre jednoduché a rýchle upevnenie k zadnému sedadlu alebo sedadlu spolujazdca, kde sa nachádzajú ukotvovacie body. 

Ako vyzerá autosedačka s ISOfixom?

Ukotvovací systém pozostáva z dvoch častí – upevňovacieho zariadenia v aute, ku ktorému sa pripája ISOfix základňa. Detská autosedačka má v spodnej časti špeciálny mechanizmus na zacvaknutie, ktorý je možné pripojiť k vyššie spomínaným ukotvovacím bodom. 

Detská autosedačka ISOfix pre bábätká i väčšie detičky

Určite si prezrite kategórie od narodenia do 18 kg, prípadne od narodenia do 36 kg a nevynechajte ani kategóriu od 4 rokov /skupina 15 – 36 kg/.

Autosedačky ISOfix od popredných svetových výrobcov

Nakupujte na Babetkovo a vyberte si spomedzi špičkových autosedačiek od renomovaných výrobcov, ako je Cybex, ABC Design, Avionaut, Egg Shell, Joie či Kiddy. 

ISOfix autosedačka od nás je jasná voľba! 

Pri objednávke nad 49 € máte od nás automaticky POŠTOVNÉ ZADARMO. Ak hľadáte kompletnú výbavu pre dieťa do auta, neváhajte si k autosedačke priobjednať aj detskú deku alebo cestovný vankúšik pre deti!

Žiaden produkt nevyhovuje vášmu zadaniu.

Nezaspite