Vajíčka pre bábätká

Už sa neviete dočkať narodenia vášho dieťatka? Myslite na výber správnej autosedačky. Novorodeniatka by sa mali prevážať vo vajíčku, ktoré má ergonomický tvar a perfektne sa prispôsobí chrbtici i hlavičke. Vajíčka do auta spadajú do kategórie 0, ktorá zahŕňa detičky od 0 do 13 kg. 

Ideálna autosedačka: vajíčko poskytne dieťatku pohodlie a maximálnu bezpečnosť

Tvar podobný škrupinke nijakým spôsobom nenarúša anatomický vývin dieťaťa. Práve naopak, pomáha mu správne rásť. Počas jazdy sa bude vaša ratolesť cítiť bezpečne a maximálne pohodlne. Vajíčko môžete umiestniť na zadné sedadlo, alebo ak s bábätkom cestujete sám/sama, môžete si ho uložiť aj na sedadlo spolujazdca. V tomto prípade je však nutné deaktivovať airbag, pretože vajíčko sa upevňuje v protismere jazdy. 

Bezpečné vajíčko: autosedačka, na ktorú sa môžete spoľahnúť! 

Ako zistíte, že autosedačka je naozaj kvalitná a bezpečná? Pred kúpou sa zamerajte na certifikáty i-Size alebo ECE R44. Tieto európske bezpečnostné normy sú dôkazom, že vajíčko spoľahlivo ochráni vaše dieťa. 

Kvalitné vajíčko do auta nájdete na Babetkovo! 

V našej bohatej ponuke nájdete bezpečné vajíčka v moderných dizajnoch od obľúbených svetových značiek, ako je Joie, Cybex, Egg Shell, Maxi Cosi, Nuna či Avionaut! Ak potrebujete poradiť s výberom, ozvite sa nám na info@babetkovo.sk

Nezaspite