Polohovateľná autosedačka

Povedzme si úprimne, ani my dospeláci nevieme obsedieť počas niekoľkohodinového cestovania autom. Hľadáme si ideálnu polohu a nevieme sa usadiť tak, aby nám bolo dobre. A čo naše ratolesti? Tie znášajú nepohodlie oveľa horšie.

Autosedačka 15 – 36 kg polohovateľná

Prezrite si ponukukvalitných detských autosedačiek s možnosťou polohovania do niekoľkých pozícií. Polohovateľná chrbtová opierka je zárukou komfortu a tiež správnej opory detskej chrbtice.

Autosedačka 15 – 36 polohovateľná verzia určená na cestovanie s väčšími deťmi

Deti rastú závratnou rýchlosťou. Ani sa nenazdáte a doma vám pobehuje škôlkar či školák. Ak máte pocit, že súčasná autosedačka mu veľkostne nestačí, porovnajte váhu dieťaťa s hmotnostným limitom autosedačky.

Autosedačka 15 – 36 pre pohodlie aj bezpečnosť

Pokiaľ už dieťa presiahlo veľkosť autosedačky, postarajte sa o jeho komfort a investujte do bezpečnosti v aute kúpou autosedačky pre väčšie deti od 15 do 36 kg.

Autosedačka 9 – 36 polohovateľná spoločníčka na cesty

Taktiež máme k dispozícii moderné polohovateľné autosedačky pre deti od jedného roka až po veľkých škôlkarov. Nájdete ich v kategórii od 1 roka /skupina 9 – 36 kg/.

Polohovateľná autosedačka 9 – 36 kg v rôznych farebných variantoch

Či už ste za neutrálnu čiernu klasiku, na ktorej až tak nevidno fľaky od rozliateho džúsu, alebo snívate o farebnej autosedačke, na Babetkovo určite nájdete svojho favorita pre deti od jedného roka!

Autosedačka 9 – 36 polohovateľná: ktorá bude vaša?

Ak si neviete dať rady s výberom detskej autosedačky, radi vám pomôžeme. Pokojne sa nám ozvite na info@babetkovo.sk!

 

Žiaden produkt nevyhovuje vášmu zadaniu.

Nezaspite